У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Вінниця — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6312 сполученням Вінниця - Козятин-1 відправляється зі станції Вінниця о 21.15 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Воршиця, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 21.15
Вінниця-Вантажна 21.21 1 хв  21.22 6 хв 
Сосонка 21.31 1 хв  21.32 16 хв 
Калинівка-1 21.40 1 хв  21.41 25 хв 
Воршиця 21.46 1 хв  21.47 31 хв 
Гулівці 21.50 1 хв  21.51 35 хв 
Голендри 22.04 28 хв  22.32 49 хв 
Кордишівка 22.44 1 хв  22.45 1 г  29 хв 
Козятин-1 22.56 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6312 Вінниця — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728