У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Вінниця — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6312 сполученням Вінниця - Козятин-1 відправляється зі станції Вінниця о 21.18 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Воршиця, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 21.18
Вінниця-Вантажна 21.23 1 хв  21.24 5 хв 
Сосонка 21.33 1 хв  21.34 15 хв 
Калинівка-1 21.42 1 хв  21.43 24 хв 
Воршиця 21.48 1 хв  21.49 30 хв 
Гулівці 21.52 1 хв  21.53 34 хв 
Голендри 22.04 1 хв  22.05 46 хв 
Кордишівка 22.16 1 хв  22.17 58 хв 
Козятин-1 22.29 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6312 Вінниця — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031