У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Вінниця — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6312 сполученням Вінниця - Козятин-1 відправляється зі станції Вінниця о 21.10 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Воршиця, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 21.10
Вінниця-Вантажна 21.16 1 хв  21.17 6 хв 
Сосонка 21.29 1 хв  21.30 19 хв 
Калинівка-1 21.39 1 хв  21.40 29 хв 
Воршиця 21.45 1 хв  21.46 35 хв 
Гулівці 21.49 1 хв  21.50 39 хв 
Голендри 22.02 24 хв  22.26 52 хв 
Кордишівка 22.38 1 хв  22.39 1 г  28 хв 
Козятин-1 22.51 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6312 Вінниця — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031