У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Заболоття — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6312 сполученням Заболоття - Ковель відправляється зі станції Заболоття о 11.05 і прибуває на станцію Ковель о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-18 по 2019-11-24: 20 липня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заболоття 11.05
Краска 11.13 1 хв  11.14 8 хв 
Людка 11.20 1 хв  11.21 15 хв 
Кримне 11.28 1 хв  11.29 23 хв 
Чевель 11.37 1 хв  11.38 32 хв 
Вижва 11.47 1 хв  11.48 42 хв 
Борзова 11.53 1 хв  11.54 48 хв 
Мизове 12.02 1 хв  12.03 57 хв 
Журавлини 12.08 1 хв  12.09 1 г  3 хв 
Гредьки 12.14 1 хв  12.15 1 г  9 хв 
Мощена 12.22 1 хв  12.23 1 г  17 хв 
Вербка 12.33 1 хв  12.34 1 г  28 хв 
Ковель 12.40 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6312 Заболоття — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031