У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Заболоття — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6312 сполученням Заболоття - Ковель відправляється зі станції Заболоття о 11.55 і прибуває на станцію Ковель о 13.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-04 по 2019-07-15: 09, 10, 11 липня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заболоття 11.55
Краска 12.03 1 хв  12.04 8 хв 
Людка 12.10 1 хв  12.11 15 хв 
Кримне 12.18 1 хв  12.19 23 хв 
Чевель 12.27 1 хв  12.28 32 хв 
Вижва 12.37 1 хв  12.38 42 хв 
Борзова 12.43 1 хв  12.44 48 хв 
Мизове 12.52 1 хв  12.53 57 хв 
Журавлини 12.58 1 хв  12.59 1 г  3 хв 
Гредьки 13.04 1 хв  13.05 1 г  9 хв 
Мощена 13.12 1 хв  13.13 1 г  17 хв 
Вербка 13.23 1 хв  13.24 1 г  28 хв 
Ковель 13.30 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6312 Заболоття — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031