У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6312 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 20.20 і прибуває на станцію Козятин-1 о 23.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Миколаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 20.20
Тартак 20.30 1 хв  20.31 10 хв 
Браїлів 20.35 1 хв  20.36 15 хв 
Козачівка 20.39 1 хв  20.40 19 хв 
Могилівка 20.48 1 хв  20.49 28 хв 
Гнівань 20.54 1 хв  20.55 34 хв 
Селищанський 20.59 1 хв  21.00 39 хв 
Яришівка 21.04 1 хв  21.05 44 хв 
Веселка 21.07 1 хв  21.08 47 хв 
Тюшки 21.11 1 хв  21.12 51 хв 
Порпурівський 21.18 1 хв  21.19 58 хв 
Вінниця 21.24 29 хв  21.53 1 г  4 хв 
Вінниця-Вантажна 22.00 1 хв  22.01 1 г  40 хв 
Десенка 22.07 1 хв  22.08 1 г  47 хв 
Сосонка 22.12 1 хв  22.13 1 г  52 хв 
Сальницький 22.16 1 хв  22.17 1 г  56 хв 
Калинівка-1 22.22 1 хв  22.23 2 г  2 хв 
Воршиця 22.28 1 хв  22.29 2 г  8 хв 
Гулівці 22.32 1 хв  22.33 2 г  12 хв 
Голендри 22.45 1 хв  22.46 2 г  25 хв 
Миколаївка 22.52 1 хв  22.53 2 г  32 хв 
Кордишівка 22.58 1 хв  22.59 2 г  38 хв 
Козятин-1 23.11 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6312 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829