У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Ковель — Заболоття Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6313 сполученням Ковель - Заболоття відправляється зі станції Ковель о 13.20 і прибуває на станцію Заболоття о 14.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-18 по 2019-11-24: 20 липня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 13.20
Вербка 13.26 1 хв  13.27 6 хв 
Мощена 13.37 1 хв  13.38 17 хв 
Гредьки 13.45 1 хв  13.46 25 хв 
Журавлини 13.50 1 хв  13.51 30 хв 
Мизове 13.56 1 хв  13.57 36 хв 
Борзова 14.05 1 хв  14.06 45 хв 
Вижва 14.11 1 хв  14.12 51 хв 
Чевель 14.20 1 хв  14.21 1 г 
Кримне 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Людка 14.37 1 хв  14.38 1 г  17 хв 
Краска 14.43 1 хв  14.44 1 г  23 хв 
Заболоття 14.54 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6313 Ковель — Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031