У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6313 сполученням Тимкове - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Тимкове о 14.04 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Згода, Новоданилівка, Казанка, Новий Буг, Новополтавка, Барвінок, Баштанка, Явкине, Городня, Грейгове, Дослідна, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 14.04
Долинська 14.20 15 хв  14.35 16 хв 
Згода 14.45 2 хв  14.47 41 хв 
Данилівка 14.53 1 хв  14.54 49 хв 
Новоданилівка 15.02 2 хв  15.04 58 хв 
Дмитрівка 15.10 1 хв  15.11 1 г  6 хв 
Казанка 15.19 2 хв  15.21 1 г  15 хв 
Добровільський 15.36 13 хв  15.49 1 г  32 хв 
Новий Буг 16.06 2 хв  16.08 2 г  2 хв 
Загальна Користь 16.17 1 хв  16.18 2 г  13 хв 
Новополтавка 16.31 2 хв  16.33 2 г  27 хв 
Технікум 16.38 2 хв  16.40 2 г  34 хв 
Барвінок 16.45 2 хв  16.47 2 г  41 хв 
Горожене 16.53 2 хв  16.55 2 г  49 хв 
Баштанка 17.00 2 хв  17.02 2 г  56 хв 
Розсадник-1 17.10 2 хв  17.12 3 г  6 хв 
Явкине 17.16 18 хв  17.34 3 г  12 хв 
Лоцкине 17.52 2 хв  17.54 3 г  48 хв 
Городня 17.57 2 хв  17.59 3 г  53 хв 
Мар'янівка 18.02 2 хв  18.04 3 г  58 хв 
Грейгове 18.13 2 хв  18.15 4 г  9 хв 
Горохівка 18.32 2 хв  18.34 4 г  28 хв 
Дослідна 18.39 2 хв  18.41 4 г  35 хв 
Депо 18.48 2 хв  18.50 4 г  44 хв 
Миколаїв-Пас. 18.54 3 хв  18.57 4 г  50 хв 
Пост 230 Км 19.03 1 хв  19.04 4 г  59 хв 
Нове Садівництво 19.11 1 хв  19.12 5 г  7 хв 
Суднобудівників 19.16 1 хв  19.17 5 г  12 хв 
Миколаїв Вантажний 19.26 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031