У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.08 і прибуває на станцію Тимкове о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.08
Суднобудівників 08.14 1 хв  08.15 6 хв 
Нове Садівництво 08.18 1 хв  08.19 10 хв 
Пост 230 Км 08.25 1 хв  08.26 17 хв 
Миколаїв-Пас. 08.32 3 хв  08.35 24 хв 
Депо 08.40 2 хв  08.42 32 хв 
Дослідна 08.50 2 хв  08.52 42 хв 
Горохівка 08.57 2 хв  08.59 49 хв 
Грейгове 09.17 4 хв  09.21 1 г  9 хв 
Мар'янівка 09.29 2 хв  09.31 1 г  21 хв 
Городня 09.35 2 хв  09.37 1 г  27 хв 
Лоцкине 09.41 5 хв  09.46 1 г  33 хв 
Явкине 10.01 2 хв  10.03 1 г  53 хв 
Розсадник-1 10.07 1 хв  10.08 1 г  59 хв 
Баштанка 10.17 1 хв  10.18 2 г  9 хв 
Горожене 10.23 2 хв  10.25 2 г  15 хв 
Барвінок 10.31 1 хв  10.32 2 г  23 хв 
Технікум 10.37 1 хв  10.38 2 г  29 хв 
Новополтавка 10.45 4 хв  10.49 2 г  37 хв 
Загальна Користь 11.03 1 хв  11.04 2 г  55 хв 
Новий Буг 11.12 6 хв  11.18 3 г  4 хв 
Добровільський 11.33 2 хв  11.35 3 г  25 хв 
Казанка 11.50 11 хв  12.01 3 г  42 хв 
Дмитрівка 12.08 1 хв  12.09 4 г 
Новоданилівка 12.17 6 хв  12.23 4 г  9 хв 
Данилівка 12.31 2 хв  12.33 4 г  23 хв 
Згода 12.41 2 хв  12.43 4 г  33 хв 
Долинська 12.53 45 хв  13.38 4 г  45 хв 
Тимкове 13.54 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031