У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.15 і прибуває на станцію Тимкове о 13.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.15
Суднобудівників 08.22 1 хв  08.23 7 хв 
Нове Садівництво 08.25 1 хв  08.26 10 хв 
Пост 230 Км 08.31 1 хв  08.32 16 хв 
Миколаїв-Пас. 08.37 3 хв  08.40 22 хв 
Депо 08.44 2 хв  08.46 29 хв 
Дослідна 08.54 2 хв  08.56 39 хв 
Горохівка 09.01 2 хв  09.03 46 хв 
Грейгове 09.24 2 хв  09.26 1 г  9 хв 
Мар'янівка 09.35 2 хв  09.37 1 г  20 хв 
Городня 09.39 2 хв  09.41 1 г  24 хв 
Лоцкине 09.45 2 хв  09.47 1 г  30 хв 
Явкине 10.03 2 хв  10.05 1 г  48 хв 
Розсадник-1 10.10 2 хв  10.12 1 г  55 хв 
Баштанка 10.19 2 хв  10.21 2 г  4 хв 
Горожене 10.26 2 хв  10.28 2 г  11 хв 
Барвінок 10.33 2 хв  10.35 2 г  18 хв 
Технікум 10.40 2 хв  10.42 2 г  25 хв 
Новополтавка 10.48 2 хв  10.50 2 г  33 хв 
Загальна Користь 11.02 1 хв  11.03 2 г  47 хв 
Новий Буг 11.11 2 хв  11.13 2 г  56 хв 
Добровільський 11.29 2 хв  11.31 3 г  14 хв 
Казанка 11.47 2 хв  11.49 3 г  32 хв 
Дмитрівка 11.54 1 хв  11.55 3 г  39 хв 
Новоданилівка 12.00 2 хв  12.02 3 г  45 хв 
Данилівка 12.10 1 хв  12.11 3 г  55 хв 
Згода 12.19 5 хв  12.24 4 г  4 хв 
Долинська 12.34 52 хв  13.26 4 г  19 хв 
Тимкове 13.42 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031