У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.08 і прибуває на станцію Тимкове о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.08
Суднобудівників 08.15 1 хв  08.16 7 хв 
Нове Садівництво 08.18 1 хв  08.19 10 хв 
Пост 230 Км 08.24 1 хв  08.25 16 хв 
Миколаїв-Пас. 08.31 3 хв  08.34 23 хв 
Депо 08.38 2 хв  08.40 30 хв 
Дослідна 08.47 2 хв  08.49 39 хв 
Горохівка 08.55 2 хв  08.57 47 хв 
Грейгове 09.16 2 хв  09.18 1 г  8 хв 
Мар'янівка 09.27 2 хв  09.29 1 г  19 хв 
Городня 09.31 2 хв  09.33 1 г  23 хв 
Лоцкине 09.36 2 хв  09.38 1 г  28 хв 
Явкине 09.54 2 хв  09.56 1 г  46 хв 
Розсадник-1 10.00 2 хв  10.02 1 г  52 хв 
Баштанка 10.09 2 хв  10.11 2 г  1 хв 
Горожене 10.16 2 хв  10.18 2 г  8 хв 
Барвінок 10.22 2 хв  10.24 2 г  14 хв 
Технікум 10.27 2 хв  10.29 2 г  19 хв 
Новополтавка 10.36 2 хв  10.38 2 г  28 хв 
Загальна Користь 10.50 1 хв  10.51 2 г  42 хв 
Новий Буг 10.58 2 хв  11.00 2 г  50 хв 
Добровільський 11.16 5 хв  11.21 3 г  8 хв 
Казанка 11.38 2 хв  11.40 3 г  30 хв 
Дмитрівка 11.48 2 хв  11.50 3 г  40 хв 
Новоданилівка 11.58 1 хв  11.59 3 г  50 хв 
Данилівка 12.08 2 хв  12.10 4 г 
Згода 12.17 5 хв  12.22 4 г  9 хв 
Долинська 12.32 1 г 1 хв  13.33 4 г  24 хв 
Тимкове 13.49 5 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031