У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Заболоття — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Заболоття - Ковель відправляється зі станції Заболоття о 17.25 і прибуває на станцію Ковель о 19.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заболоття 17.25
Краска 17.33 1 хв  17.34 8 хв 
Людка 17.40 1 хв  17.41 15 хв 
Кримне 17.48 1 хв  17.49 23 хв 
Чевель 17.56 1 хв  17.57 31 хв 
Вижва 18.06 6 хв  18.12 41 хв 
Борзова 18.17 1 хв  18.18 52 хв 
Мизове 18.26 1 хв  18.27 1 г  1 хв 
Журавлини 18.33 1 хв  18.34 1 г  8 хв 
Гредьки 18.40 1 хв  18.41 1 г  15 хв 
Мощена 18.48 1 хв  18.49 1 г  23 хв 
Вербка 18.59 1 хв  19.00 1 г  34 хв 
Ковель 19.06 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6314 Заболоття — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031