У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6315 Ковель — Хотислав Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6315 сполученням Ковель - Хотислав відправляється зі станції Ковель о 20.23 і прибуває на станцію Хотислав о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска, Заболоття.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.23
Вербка 20.29 1 хв  20.30 6 хв 
Мощена 20.42 1 хв  20.43 19 хв 
Гредьки 20.49 1 хв  20.50 26 хв 
Журавлини 20.55 1 хв  20.56 32 хв 
Мизове 21.01 1 хв  21.02 38 хв 
Борзова 21.10 1 хв  21.11 47 хв 
Вижва 21.16 1 хв  21.17 53 хв 
Чевель 21.25 1 хв  21.26 1 г  2 хв 
Кримне 21.33 1 хв  21.34 1 г  10 хв 
Людка 21.41 1 хв  21.42 1 г  18 хв 
Краска 21.49 1 хв  21.50 1 г  26 хв 
Заболоття 21.59 26 хв  22.25 1 г  36 хв 
Хотислав 22.40 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6315 Ковель — Хотислав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930