У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6315 Ковель — Хотислав Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6315 сполученням Ковель - Хотислав відправляється зі станції Ковель о 20.23 і прибуває на станцію Хотислав о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска, Заболоття.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.23
Вербка 20.29 1 хв  20.30 6 хв 
Мощена 20.42 1 хв  20.43 19 хв 
Гредьки 20.49 1 хв  20.50 26 хв 
Журавлини 20.55 1 хв  20.56 32 хв 
Мизове 21.01 1 хв  21.02 38 хв 
Борзова 21.10 1 хв  21.11 47 хв 
Вижва 21.16 1 хв  21.17 53 хв 
Чевель 21.25 1 хв  21.26 1 г  2 хв 
Кримне 21.33 1 хв  21.34 1 г  10 хв 
Людка 21.41 1 хв  21.42 1 г  18 хв 
Краска 21.49 1 хв  21.50 1 г  26 хв 
Заболоття 21.59 26 хв  22.25 1 г  36 хв 
Хотислав 22.40 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6315 Ковель — Хотислав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031