У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6315 Люботин — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6315 сполученням Люботин - Мерчик відправляється зі станції Люботин о 04.57 і прибуває на станцію Мерчик о 05.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 04.57
Любівка 05.03 1 хв  05.04 6 хв 
Караванна 05.08 1 хв  05.09 11 хв 
Майський 05.11 1 хв  05.12 14 хв 
Манченки 05.15 1 хв  05.16 18 хв 
Горіховий Гай 05.20 1 хв  05.21 23 хв 
Просторе 05.25 1 хв  05.26 28 хв 
Мерчик 05.30 33 хв 

У розкладі поїзда 6315 Люботин — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031