У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6315 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6315 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.02 і прибуває на станцію Вапнярка о 15.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.02
Садова 14.07 1 хв  14.08 5 хв 
Жуківці 14.11 1 хв  14.12 9 хв 
1132 Км 14.17 1 хв  14.18 15 хв 
Будки 14.22 1 хв  14.23 20 хв 
Митланівка 14.26 1 хв  14.27 24 хв 
Ярошенка 14.32 1 хв  14.33 30 хв 
Краснівка 14.42 1 хв  14.43 40 хв 
Бушинка 14.50 1 хв  14.51 48 хв 
Рахни 14.56 1 хв  14.57 54 хв 
Шпиків 15.02 1 хв  15.03 1 г 
Юрківка 15.12 1 хв  15.13 1 г  10 хв 
Шура 15.20 1 хв  15.21 1 г  18 хв 
Журавлівка 15.29 1 хв  15.30 1 г  27 хв 
Вапнярка 15.40 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6315 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031