У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6316 Хотислав — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6316 сполученням Хотислав - Ковель відправляється зі станції Хотислав о 00.30 і прибуває на станцію Ковель о 02.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Заболоття, Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хотислав 00.30
Заболоття 23.45 55 хв  00.40 23 г  15 хв 
Краска 00.51 1 хв  00.52 1 д  21 хв 
Людка 00.58 1 хв  00.59 1 д  28 хв 
Кримне 01.07 1 хв  01.08 1 д  37 хв 
Чевель 01.15 1 хв  01.16 1 д  45 хв 
Вижва 01.26 8 хв  01.34 1 д  56 хв 
Борзова 01.41 1 хв  01.42 1 д  1 г  11 хв 
Мизове 01.50 1 хв  01.51 1 д  1 г  20 хв 
Журавлини 01.56 1 хв  01.57 1 д  1 г  26 хв 
Гредьки 02.01 1 хв  02.02 1 д  1 г  31 хв 
Мощена 02.09 1 хв  02.10 1 д  1 г  39 хв 
Вербка 02.24 1 хв  02.25 1 д  1 г  54 хв 
Ковель 02.32 1 д  2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6316 Хотислав — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031