У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6316 Люботин — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6316 сполученням Люботин - Харків-Пас. відправляється зі станції Люботин о 06.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Парк Н.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 06.32
Водяна 06.36 1 хв  06.37 4 хв 
Коротич 06.44 1 хв  06.45 12 хв 
Рай-Оленівка 06.48 1 хв  06.49 16 хв 
Пісочин 06.52 2 хв  06.54 20 хв 
Рижів 06.57 1 хв  06.58 25 хв 
Хвилинка 07.01 1 хв  07.02 29 хв 
Нова Баварія 07.06 1 хв  07.07 34 хв 
Парк Н 07.14 1 хв  07.15 42 хв 
Харків-Пас. 07.20 48 хв 

У розкладі поїзда 6316 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031