У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6316 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6316 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 05.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 05.53
Просторе 05.58 1 хв  05.59 5 хв 
Горіховий Гай 06.03 1 хв  06.04 10 хв 
Манченки 06.08 1 хв  06.09 15 хв 
Майський 06.12 1 хв  06.13 19 хв 
Караванна 06.15 1 хв  06.16 22 хв 
Любівка 06.19 1 хв  06.20 26 хв 
Люботин 06.24 11 хв  06.35 31 хв 
Водяна 06.39 1 хв  06.40 46 хв 
Коротич 06.47 1 хв  06.48 54 хв 
Рай-Оленівка 06.51 1 хв  06.52 58 хв 
Пісочин 06.55 2 хв  06.57 1 г  2 хв 
Рижів 07.00 1 хв  07.01 1 г  7 хв 
Хвилинка 07.04 1 хв  07.05 1 г  11 хв 
Нова Баварія 07.09 1 хв  07.10 1 г  16 хв 
Новоселівка 07.17 1 хв  07.18 1 г  24 хв 
Харків-Пас. 07.23 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6316 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031