У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6317 Долинська — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Долинська о 02.08 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 06.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 02.08
Згода 02.20 2 хв  02.22 12 хв 
Данилівка 02.29 2 хв  02.31 21 хв 
Новоданилівка 02.38 6 хв  02.44 30 хв 
Дмитрівка 02.51 2 хв  02.53 43 хв 
Казанка 03.01 2 хв  03.03 53 хв 
Добровільський 03.20 5 хв  03.25 1 г  12 хв 
Новий Буг 03.42 2 хв  03.44 1 г  34 хв 
Загальна Користь 03.52 2 хв  03.54 1 г  44 хв 
Новополтавка 04.07 2 хв  04.09 1 г  59 хв 
Технікум 04.15 2 хв  04.17 2 г  7 хв 
Барвінок 04.22 2 хв  04.24 2 г  14 хв 
Горожене 04.30 2 хв  04.32 2 г  22 хв 
Баштанка 04.38 2 хв  04.40 2 г  30 хв 
Розсадник-1 04.47 2 хв  04.49 2 г  39 хв 
Явкине 04.54 2 хв  04.56 2 г  46 хв 
Лоцкине 05.13 2 хв  05.15 3 г  5 хв 
Городня 05.18 2 хв  05.20 3 г  10 хв 
Мар'янівка 05.25 2 хв  05.27 3 г  17 хв 
Грейгове 05.35 2 хв  05.37 3 г  27 хв 
Горохівка 05.54 2 хв  05.56 3 г  46 хв 
Дослідна 06.01 2 хв  06.03 3 г  53 хв 
Депо 06.10 2 хв  06.12 4 г  2 хв 
Миколаїв-Пас. 06.18 3 хв  06.21 4 г  10 хв 
Пост 230 Км 06.26 1 хв  06.27 4 г  18 хв 
Нове Садівництво 06.36 1 хв  06.37 4 г  28 хв 
Суднобудівників 06.41 1 хв  06.42 4 г  33 хв 
Миколаїв Вантажний 06.49 4 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6317 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031