У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6317 Долинська — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Долинська о 01.37 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 06.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 01.37
Згода 01.47 2 хв  01.49 10 хв 
Данилівка 01.57 1 хв  01.58 20 хв 
Новоданилівка 02.05 2 хв  02.07 28 хв 
Дмитрівка 02.15 1 хв  02.16 38 хв 
Казанка 02.21 2 хв  02.23 44 хв 
Добровільський 02.38 2 хв  02.40 1 г  1 хв 
Новий Буг 02.54 2 хв  02.56 1 г  17 хв 
Загальна Користь 03.04 2 хв  03.06 1 г  27 хв 
Новополтавка 03.18 2 хв  03.20 1 г  41 хв 
Технікум 03.26 2 хв  03.28 1 г  49 хв 
Барвінок 03.33 2 хв  03.35 1 г  56 хв 
Горожене 03.40 2 хв  03.42 2 г  3 хв 
Баштанка 03.48 2 хв  03.50 2 г  11 хв 
Розсадник-1 04.00 2 хв  04.02 2 г  23 хв 
Явкине 04.08 2 хв  04.10 2 г  31 хв 
Лоцкине 04.26 2 хв  04.28 2 г  49 хв 
Городня 04.34 2 хв  04.36 2 г  57 хв 
Мар'янівка 04.41 2 хв  04.43 3 г  4 хв 
Грейгове 04.53 2 хв  04.55 3 г  16 хв 
Горохівка 05.12 2 хв  05.14 3 г  35 хв 
Дослідна 05.20 2 хв  05.22 3 г  43 хв 
Депо 05.30 2 хв  05.32 3 г  53 хв 
Миколаїв-Пас. 05.36 3 хв  05.39 3 г  59 хв 
Пост 230 Км 05.44 1 хв  05.45 4 г  7 хв 
Нове Садівництво 05.54 1 хв  05.55 4 г  17 хв 
Суднобудівників 05.59 1 хв  06.00 4 г  22 хв 
Миколаїв Вантажний 06.08 4 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6317 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031