У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Ковель — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Ковель - Сарни відправляється зі станції Ковель о 09.05 і прибуває на станцію Сарни о 13.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білин-Волинський, Стебле, Грив'ятки, Поворськ, Рись, Троянівка, Маневичі, Медвежка, Вараш, Рафалівка, Желуцьк, 329 Км, Чемерне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.05
448 Км 09.14 1 хв  09.15 9 хв 
Білин-Волинський 09.21 1 хв  09.22 16 хв 
442 Км 09.26 1 хв  09.27 21 хв 
Стебле 09.34 1 хв  09.35 29 хв 
Уховецьк 09.40 1 хв  09.41 35 хв 
Грив'ятки 09.48 1 хв  09.49 43 хв 
Луківка 09.55 1 хв  09.56 50 хв 
Поворськ 10.04 1 хв  10.05 59 хв 
Заячівка 10.11 1 хв  10.12 1 г  6 хв 
Рись 10.16 1 хв  10.17 1 г  11 хв 
Майдан 10.22 1 хв  10.23 1 г  17 хв 
Троянівка 10.30 8 хв  10.38 1 г  25 хв 
397 Км 10.48 1 хв  10.49 1 г  43 хв 
Маневичі 10.58 11 хв  11.09 1 г  53 хв 
Польська Гора 11.21 1 хв  11.22 2 г  16 хв 
Медвежка 11.29 1 хв  11.30 2 г  24 хв 
Чарторийськ 11.36 1 хв  11.37 2 г  31 хв 
Вараш 11.43 1 хв  11.44 2 г  38 хв 
362 Км 11.49 1 хв  11.50 2 г  44 хв 
Рафалівка 11.57 6 хв  12.03 2 г  52 хв 
Жолудськ 12.12 1 хв  12.13 3 г  7 хв 
Желуцьк 12.18 1 хв  12.19 3 г  13 хв 
Антонівка 12.30 1 хв  12.31 3 г  25 хв 
329 Км 12.40 1 хв  12.41 3 г  35 хв 
Тутовичі 12.47 1 хв  12.48 3 г  42 хв 
Чемерне 12.52 1 хв  12.53 3 г  47 хв 
Орлівка 13.03 1 хв  13.04 3 г  58 хв 
Сарни 13.13 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6318 Ковель — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031