У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Миколаїв Вантажний — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 20.45 і прибуває на станцію Долинська о 01.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 20.45
Суднобудівників 20.53 1 хв  20.54 8 хв 
Нове Садівництво 20.57 1 хв  20.58 12 хв 
Пост 230 Км 21.03 1 хв  21.04 18 хв 
Миколаїв-Пас. 21.10 3 хв  21.13 25 хв 
Депо 21.17 2 хв  21.19 32 хв 
Дослідна 21.27 2 хв  21.29 42 хв 
Горохівка 21.35 2 хв  21.37 50 хв 
Грейгове 21.57 2 хв  21.59 1 г  12 хв 
Мар'янівка 22.09 2 хв  22.11 1 г  24 хв 
Городня 22.14 2 хв  22.16 1 г  29 хв 
Лоцкине 22.20 2 хв  22.22 1 г  35 хв 
Явкине 22.38 2 хв  22.40 1 г  53 хв 
Розсадник-1 22.46 2 хв  22.48 2 г  1 хв 
Баштанка 22.56 2 хв  22.58 2 г  11 хв 
Горожене 23.02 2 хв  23.04 2 г  17 хв 
Барвінок 23.11 1 хв  23.12 2 г  26 хв 
Технікум 23.17 1 хв  23.18 2 г  32 хв 
Новополтавка 23.26 2 хв  23.28 2 г  41 хв 
Загальна Користь 23.41 1 хв  23.42 2 г  56 хв 
Новий Буг 23.52 2 хв  23.54 3 г  7 хв 
Добровільський 00.11 5 хв  00.16 3 г  26 хв 
Казанка 00.32 2 хв  00.34 3 г  47 хв 
Дмитрівка 00.40 1 хв  00.41 3 г  55 хв 
Новоданилівка 00.48 2 хв  00.50 4 г  3 хв 
Данилівка 00.58 1 хв  00.59 4 г  13 хв 
Згода 01.06 2 хв  01.08 4 г  21 хв 
Долинська 01.18 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6318 Миколаїв Вантажний — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031