У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Миколаїв Вантажний — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 20.21 і прибуває на станцію Долинська о 01.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 20.21
Суднобудівників 20.30 1 хв  20.31 9 хв 
Нове Садівництво 20.34 1 хв  20.35 13 хв 
Пост 230 Км 20.41 1 хв  20.42 20 хв 
Миколаїв-Пас. 20.48 3 хв  20.51 27 хв 
Депо 20.56 2 хв  20.58 35 хв 
Дослідна 21.05 2 хв  21.07 44 хв 
Горохівка 21.11 2 хв  21.13 50 хв 
Грейгове 21.30 6 хв  21.36 1 г  9 хв 
Мар'янівка 21.45 2 хв  21.47 1 г  24 хв 
Городня 21.51 2 хв  21.53 1 г  30 хв 
Лоцкине 21.57 15 хв  22.12 1 г  36 хв 
Явкине 22.28 2 хв  22.30 2 г  7 хв 
Розсадник-1 22.34 1 хв  22.35 2 г  13 хв 
Баштанка 22.44 1 хв  22.45 2 г  23 хв 
Горожене 22.50 2 хв  22.52 2 г  29 хв 
Барвінок 22.58 1 хв  22.59 2 г  37 хв 
Технікум 23.04 1 хв  23.05 2 г  43 хв 
Новополтавка 23.12 2 хв  23.14 2 г  51 хв 
Загальна Користь 23.28 1 хв  23.29 3 г  7 хв 
Новий Буг 23.36 5 хв  23.41 3 г  15 хв 
Добровільський 23.57 2 хв  23.59 3 г  36 хв 
Казанка 00.15 2 хв  00.17 3 г  54 хв 
Дмитрівка 00.24 1 хв  00.25 4 г  3 хв 
Новоданилівка 00.33 1 хв  00.34 4 г  12 хв 
Данилівка 00.42 1 хв  00.43 4 г  21 хв 
Згода 00.51 1 хв  00.52 4 г  30 хв 
Долинська 01.02 4 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6318 Миколаїв Вантажний — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031