У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Харків-Левада — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Харків-Левада - Мерчик відправляється зі станції Харків-Левада о 11.22 і прибуває на станцію Мерчик о 12.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 11.22
Верещаківка-Левадська 11.27 1 хв  11.28 5 хв 
Диканівка 11.35 1 хв  11.36 13 хв 
6 Км 11.39 1 хв  11.40 17 хв 
Нова Баварія 11.47 1 хв  11.48 25 хв 
Хвилинка 11.50 1 хв  11.51 28 хв 
Рижів 11.54 1 хв  11.55 32 хв 
Пісочин 11.58 2 хв  12.00 36 хв 
Рай-Оленівка 12.03 1 хв  12.04 41 хв 
Коротич 12.07 1 хв  12.08 45 хв 
Водяна 12.14 1 хв  12.15 52 хв 
Люботин 12.20 1 хв  12.21 58 хв 
Любівка 12.26 1 хв  12.27 1 г  4 хв 
Караванна 12.30 1 хв  12.31 1 г  8 хв 
Майський 12.34 1 хв  12.35 1 г  12 хв 
Манченки 12.38 1 хв  12.39 1 г  16 хв 
Горіховий Гай 12.43 1 хв  12.44 1 г  21 хв 
Просторе 12.49 1 хв  12.50 1 г  27 хв 
Мерчик 12.54 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6319 Харків-Левада — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031