У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 08.15 і прибуває на станцію Ковель о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чемерне, Антонівка, Рафалівка, Чарторийськ, Маневичі, Майдан, Поворськ, Уховецьк, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 08.15
Орлівка 08.24 1 хв  08.25 9 хв 
Мала Язвинка 08.27 1 хв  08.28 12 хв 
Чемерне 08.35 1 хв  08.36 20 хв 
Тутовичі 08.40 1 хв  08.41 25 хв 
329 Км 08.47 1 хв  08.48 32 хв 
Антонівка 08.57 1 хв  08.58 42 хв 
Желуцьк 09.09 1 хв  09.10 54 хв 
Жолудськ 09.16 1 хв  09.17 1 г  1 хв 
Рафалівка 09.28 1 хв  09.29 1 г  13 хв 
362 Км 09.35 1 хв  09.36 1 г  20 хв 
Вараш 09.41 1 хв  09.42 1 г  26 хв 
Чарторийськ 09.49 1 хв  09.50 1 г  34 хв 
Медвежа 09.56 1 хв  09.57 1 г  41 хв 
Польська Гора 10.05 1 хв  10.06 1 г  50 хв 
Маневичі 10.17 1 хв  10.18 2 г  2 хв 
397 Км 10.25 1 хв  10.26 2 г  10 хв 
Троянівка 10.36 2 хв  10.38 2 г  21 хв 
Майдан 10.44 1 хв  10.45 2 г  29 хв 
Рись 10.50 1 хв  10.51 2 г  35 хв 
Заячівка 10.56 1 хв  10.57 2 г  41 хв 
Поворськ 11.03 1 хв  11.04 2 г  48 хв 
Оржів 11.12 1 хв  11.13 2 г  57 хв 
Грив'ятки 11.19 1 хв  11.20 3 г  4 хв 
Уховецьк 11.29 1 хв  11.30 3 г  14 хв 
Стебле 11.37 1 хв  11.38 3 г  22 хв 
442 Км 11.47 1 хв  11.48 3 г  32 хв 
Білин 11.54 1 хв  11.55 3 г  39 хв 
448 Км 12.03 1 хв  12.04 3 г  48 хв 
Ковель 12.15 4 г 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728