У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 08.15 і прибуває на станцію Ковель о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежка, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 08.15
Орлівка 08.24 1 хв  08.25 9 хв 
Чемерне 08.35 1 хв  08.36 20 хв 
Тутовичі 08.40 1 хв  08.41 25 хв 
329 Км 08.47 1 хв  08.48 32 хв 
Антонівка 08.57 1 хв  08.58 42 хв 
Желуцьк 09.09 1 хв  09.10 54 хв 
Жолудськ 09.16 1 хв  09.17 1 г  1 хв 
Рафалівка 09.28 1 хв  09.29 1 г  13 хв 
362 Км 09.35 1 хв  09.36 1 г  20 хв 
Вараш 09.41 1 хв  09.42 1 г  26 хв 
Чарторийськ 09.49 1 хв  09.50 1 г  34 хв 
Медвежка 09.56 1 хв  09.57 1 г  41 хв 
Польська Гора 10.05 1 хв  10.06 1 г  50 хв 
Маневичі 10.17 1 хв  10.18 2 г  2 хв 
397 Км 10.25 1 хв  10.26 2 г  10 хв 
Троянівка 10.36 2 хв  10.38 2 г  21 хв 
Майдан 10.44 1 хв  10.45 2 г  29 хв 
Рись 10.50 1 хв  10.51 2 г  35 хв 
Заячівка 10.56 1 хв  10.57 2 г  41 хв 
Поворськ 11.03 1 хв  11.04 2 г  48 хв 
Луківка 11.12 1 хв  11.13 2 г  57 хв 
Грив'ятки 11.19 1 хв  11.20 3 г  4 хв 
Уховецьк 11.29 1 хв  11.30 3 г  14 хв 
Стебле 11.37 1 хв  11.38 3 г  22 хв 
442 Км 11.47 1 хв  11.48 3 г  32 хв 
Білин-Волинський 11.54 1 хв  11.55 3 г  39 хв 
448 Км 12.03 1 хв  12.04 3 г  48 хв 
Ковель 12.15 4 г 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031