У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 08.15 і прибуває на станцію Ковель о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чемерне, Антонівка, Рафалівка, Чарторийськ, Маневичі, Майдан, Поворськ, Уховецьк, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 08.15
Орлівка 08.24 1 хв  08.25 9 хв 
Мала Язвинка 08.27 1 хв  08.28 12 хв 
Чемерне 08.35 1 хв  08.36 20 хв 
Тутовичі 08.40 1 хв  08.41 25 хв 
329 Км 08.47 1 хв  08.48 32 хв 
Антонівка 08.57 1 хв  08.58 42 хв 
Желуцьк 09.09 1 хв  09.10 54 хв 
Жолудськ 09.16 1 хв  09.17 1 г  1 хв 
Рафалівка 09.28 1 хв  09.29 1 г  13 хв 
362 Км 09.35 1 хв  09.36 1 г  20 хв 
Вараш 09.41 1 хв  09.42 1 г  26 хв 
Чарторийськ 09.49 1 хв  09.50 1 г  34 хв 
Медвежа 09.56 1 хв  09.57 1 г  41 хв 
Польська Гора 10.05 1 хв  10.06 1 г  50 хв 
Маневичі 10.17 1 хв  10.18 2 г  2 хв 
397 Км 10.25 1 хв  10.26 2 г  10 хв 
Троянівка 10.36 2 хв  10.38 2 г  21 хв 
Майдан 10.44 1 хв  10.45 2 г  29 хв 
Рись 10.50 1 хв  10.51 2 г  35 хв 
Заячівка 10.56 1 хв  10.57 2 г  41 хв 
Поворськ 11.03 1 хв  11.04 2 г  48 хв 
Оржів 11.12 1 хв  11.13 2 г  57 хв 
Грив'ятки 11.19 1 хв  11.20 3 г  4 хв 
Уховецьк 11.29 1 хв  11.30 3 г  14 хв 
Стебле 11.37 1 хв  11.38 3 г  22 хв 
442 Км 11.47 1 хв  11.48 3 г  32 хв 
Білин 11.54 1 хв  11.55 3 г  39 хв 
448 Км 12.03 1 хв  12.04 3 г  48 хв 
Ковель 12.15 4 г 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031