У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.26 і прибуває на станцію Вапнярка о 23.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.26
Жуківці 21.34 1 хв  21.35 8 хв 
1132 Км 21.39 1 хв  21.40 13 хв 
Будки 21.45 1 хв  21.46 19 хв 
Митланівка 21.49 1 хв  21.50 23 хв 
Ярошенка 21.55 1 хв  21.56 29 хв 
Краснівка 22.05 1 хв  22.06 39 хв 
Бушинка 22.13 1 хв  22.14 47 хв 
Рахни 22.19 1 хв  22.20 53 хв 
Шпиків 22.27 1 хв  22.28 1 г  1 хв 
Юрківка 22.35 1 хв  22.36 1 г  9 хв 
Шура 22.43 1 хв  22.44 1 г  17 хв 
Журавлівка 22.52 1 хв  22.53 1 г  26 хв 
Вапнярка 23.03 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6319 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031