У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6320 Ковель — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6320 сполученням Ковель - Сарни відправляється зі станції Ковель о 15.14 і прибуває на станцію Сарни о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 442 Км, Грив'ятки, Заячівка, Троянівка, Польська Гора, Вараш, Жолудськ, 329 Км, Мала Язвинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 15.14
448 Км 15.23 1 хв  15.24 9 хв 
Білин 15.30 1 хв  15.31 16 хв 
442 Км 15.35 1 хв  15.36 21 хв 
Стебле 15.43 1 хв  15.44 29 хв 
Уховецьк 15.49 1 хв  15.50 35 хв 
Грив'ятки 15.57 1 хв  15.58 43 хв 
Оржів 16.03 1 хв  16.04 49 хв 
Поворськ 16.12 1 хв  16.13 58 хв 
Заячівка 16.19 1 хв  16.20 1 г  5 хв 
Рись 16.24 1 хв  16.25 1 г  10 хв 
Майдан 16.30 1 хв  16.31 1 г  16 хв 
Троянівка 16.38 1 хв  16.39 1 г  24 хв 
397 Км 16.49 1 хв  16.50 1 г  35 хв 
Маневичі 16.59 1 хв  17.00 1 г  45 хв 
Польська Гора 17.12 1 хв  17.13 1 г  58 хв 
Медвежа 17.20 1 хв  17.21 2 г  6 хв 
Чарторийськ 17.27 4 хв  17.31 2 г  13 хв 
Вараш 17.37 1 хв  17.38 2 г  23 хв 
362 Км 17.44 1 хв  17.45 2 г  30 хв 
Рафалівка 17.52 1 хв  17.53 2 г  38 хв 
Жолудськ 18.02 1 хв  18.03 2 г  48 хв 
Желуцьк 18.08 1 хв  18.09 2 г  54 хв 
Антонівка 18.20 1 хв  18.21 3 г  6 хв 
329 Км 18.30 1 хв  18.31 3 г  16 хв 
Тутовичі 18.37 1 хв  18.38 3 г  23 хв 
Чемерне 18.42 1 хв  18.43 3 г  28 хв 
Мала Язвинка 18.49 1 хв  18.50 3 г  35 хв 
Орлівка 18.53 1 хв  18.54 3 г  39 хв 
Сарни 19.02 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6320 Ковель — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031