У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6320 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6320 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 07.57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 09.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Горіховий Гай, Майський, Любівка, Водяна, Коротич, Пісочин, Хвилинка, 6 Км, Харків-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 07.57
Просторе 08.01 1 хв  08.02 4 хв 
Горіховий Гай 08.06 1 хв  08.07 9 хв 
Манченки 08.12 1 хв  08.13 15 хв 
Майський 08.17 8 хв  08.25 20 хв 
Караванна 08.27 1 хв  08.28 30 хв 
Любівка 08.31 1 хв  08.32 34 хв 
Люботин 08.36 4 хв  08.40 39 хв 
Водяна 08.43 1 хв  08.44 46 хв 
Пост 21 Км 08.45 1 хв  08.46 48 хв 
Коротич 08.50 1 хв  08.51 53 хв 
Рай-Оленівка 08.53 1 хв  08.54 56 хв 
Пісочин 08.56 2 хв  08.58 59 хв 
Рижів 09.00 1 хв  09.01 1 г  3 хв 
Хвилинка 09.03 1 хв  09.04 1 г  6 хв 
Нова Баварія 09.07 1 хв  09.08 1 г  10 хв 
6 Км 09.14 1 хв  09.15 1 г  17 хв 
Диканівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  20 хв 
Харків-Вантажний 09.22 1 хв  09.23 1 г  25 хв 
Верещаківка-Левадська 09.27 3 хв  09.30 1 г  30 хв 
Харків-Левада 09.34 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6320 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031