У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6320 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6320 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 07.57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 09.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 25/01 відпр.зі ст.Мерчик о 08.05хв і до відміни; з 07/02 по 22/02 слідує зміненим маршрутом
з 2020-01-30 по 2020-02-23: з 07/02/2020 по 22/02/2020: п. № 6320 Мерчик - Харків-Левада відправлення зі ст. Мерчик 7.57, Люботин - Західний 8.17 - 8.25, Люботин 8.36 - 8.38, Н.Баварія 9.05 - 9.08, далі слідує згідно діючого розкладу.
з 2020-01-30 по 2020-02-23: з 07/02/2020 по 22/02/2020: п. № 6320 Мерчик - Харків-Левада відправлення зі ст. Мерчик 7.57, Люботин - Західний 8.17 - 8.25, Люботин 8.36 - 8.38, Н.Баварія 9.05 - 9.08, далі слідує згідно діючого розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 07.57
Просторе 08.01 1 хв  08.02 4 хв 
Горіховий Гай 08.06 1 хв  08.07 9 хв 
Манченки 08.12 1 хв  08.13 15 хв 
Майський 08.17 8 хв  08.25 20 хв 
Караванна 08.27 1 хв  08.28 30 хв 
Любівка 08.31 1 хв  08.32 34 хв 
Люботин 08.36 4 хв  08.40 39 хв 
Водяна 08.43 1 хв  08.44 46 хв 
Пост 21 Км 08.45 1 хв  08.46 48 хв 
Коротич 08.50 1 хв  08.51 53 хв 
Рай-Оленівка 08.53 1 хв  08.54 56 хв 
Пісочин 08.56 2 хв  08.58 59 хв 
Рижів 09.00 1 хв  09.01 1 г  3 хв 
Хвилинка 09.03 1 хв  09.04 1 г  6 хв 
Нова Баварія 09.07 1 хв  09.08 1 г  10 хв 
6 Км 09.14 1 хв  09.15 1 г  17 хв 
Верещаківка-Левадська 09.27 3 хв  09.30 1 г  30 хв 
Харків-Левада 09.34 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6320 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031