У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Каховка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Каховка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Каховка о 03.19 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 07.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Козацька, Україна, Івано-Копине, Любине, Славутич, Супутник, Полігон, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каховка 03.19
Електромаш 03.25 2 хв  03.27 6 хв 
Козацька 03.36 2 хв  03.38 17 хв 
Матросівка 04.04 2 хв  04.06 45 хв 
Україна 04.13 2 хв  04.15 54 хв 
Радгоспна 04.25 2 хв  04.27 1 г  6 хв 
Івано-Копине 04.39 2 хв  04.41 1 г  20 хв 
Снігурівка 04.55 2 хв  04.57 1 г  36 хв 
Любине 05.11 2 хв  05.13 1 г  52 хв 
Новопетрівка 05.20 2 хв  05.22 2 г  1 хв 
Славутич 05.28 2 хв  05.30 2 г  9 хв 
Засілля 05.44 2 хв  05.46 2 г  25 хв 
Супутник 05.58 2 хв  06.00 2 г  39 хв 
Водник 06.10 2 хв  06.12 2 г  51 хв 
Полігон 06.23 2 хв  06.25 3 г  4 хв 
Депо 06.36 2 хв  06.38 3 г  17 хв 
Миколаїв-Пас. 06.42 3 хв  06.45 3 г  23 хв 
Пост 230 Км 06.50 1 хв  06.51 3 г  31 хв 
Нове Садівництво 07.00 1 хв  07.01 3 г  41 хв 
Суднобудівників 07.05 1 хв  07.06 3 г  46 хв 
Миколаїв Вантажний 07.13 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6321 Каховка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031