У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 15.55 і прибуває на станцію Ковель о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежка, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 15.55
Орлівка 16.04 1 хв  16.05 9 хв 
Чемерне 16.15 1 хв  16.16 20 хв 
Тутовичі 16.20 1 хв  16.21 25 хв 
329 Км 16.27 1 хв  16.28 32 хв 
Антонівка 16.37 1 хв  16.38 42 хв 
Желуцьк 16.49 1 хв  16.50 54 хв 
Жолудськ 16.56 1 хв  16.57 1 г  1 хв 
Рафалівка 17.08 1 хв  17.09 1 г  13 хв 
362 Км 17.15 1 хв  17.16 1 г  20 хв 
Вараш 17.21 1 хв  17.22 1 г  26 хв 
Чарторийськ 17.29 1 хв  17.30 1 г  34 хв 
Медвежка 17.36 1 хв  17.37 1 г  41 хв 
Польська Гора 17.45 1 хв  17.46 1 г  50 хв 
Маневичі 17.57 1 хв  17.58 2 г  2 хв 
397 Км 18.05 1 хв  18.06 2 г  10 хв 
Троянівка 18.16 1 хв  18.17 2 г  21 хв 
Майдан 18.23 1 хв  18.24 2 г  28 хв 
Рись 18.29 1 хв  18.30 2 г  34 хв 
Заячівка 18.35 1 хв  18.36 2 г  40 хв 
Поворськ 18.42 1 хв  18.43 2 г  47 хв 
Луківка 18.51 1 хв  18.52 2 г  56 хв 
Грив'ятки 18.58 1 хв  18.59 3 г  3 хв 
Уховецьк 19.06 1 хв  19.07 3 г  11 хв 
Стебле 19.12 1 хв  19.13 3 г  17 хв 
442 Км 19.20 1 хв  19.21 3 г  25 хв 
Білин-Волинський 19.25 1 хв  19.26 3 г  30 хв 
448 Км 19.32 1 хв  19.33 3 г  37 хв 
Ковель 19.42 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6321 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31