У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Жмеринка-Пас. — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 08.21 і прибуває на станцію Гречани о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Гришки, Комарівці, Нова Гута, Деражня, Коржівці, Верхня Ділянка, Копистин, Хмельницький.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 08.21
Жмеринка-Подільська 08.31 1 хв  08.32 10 хв 
Межирів 08.38 1 хв  08.39 17 хв 
Лопатинці 08.42 1 хв  08.43 21 хв 
Дубки 08.45 1 хв  08.46 24 хв 
Сербинівці 08.52 1 хв  08.53 31 хв 
Стодульці 08.57 1 хв  08.58 36 хв 
Васютинці 09.03 1 хв  09.04 42 хв 
Гришки 09.08 1 хв  09.09 47 хв 
Радівці 09.13 1 хв  09.14 52 хв 
Комарівці 09.18 1 хв  09.19 57 хв 
Кориченці 09.25 1 хв  09.26 1 г  4 хв 
Нова Гута 09.30 1 хв  09.31 1 г  9 хв 
Волоське 09.35 1 хв  09.36 1 г  14 хв 
Деражня 09.44 1 хв  09.45 1 г  23 хв 
Літки 09.50 1 хв  09.51 1 г  29 хв 
Коржівці 09.56 1 хв  09.57 1 г  35 хв 
Масивці 10.02 1 хв  10.03 1 г  41 хв 
Верхня Ділянка 10.07 1 хв  10.08 1 г  46 хв 
Богданівці 10.14 1 хв  10.15 1 г  53 хв 
Копистин 10.18 1 хв  10.19 1 г  57 хв 
Ракове 10.24 1 хв  10.25 2 г  3 хв 
Хмельницький 10.28 5 хв  10.33 2 г  7 хв 
Речовий ринок 10.42 1 хв  10.43 2 г  21 хв 
Гречани 10.46 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6321 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031