У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6322 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 17.14 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Дубки, Межирів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 17.14
Речовий ринок 17.17 1 хв  17.18 3 хв 
Кам'янецький Переїзд 17.20 1 хв  17.21 6 хв 
Хмельницький 17.28 6 хв  17.34 14 хв 
Ракове 17.39 1 хв  17.40 25 хв 
Копистин 17.44 1 хв  17.45 30 хв 
Богданівці 17.48 1 хв  17.49 34 хв 
Верхня Ділянка 17.55 1 хв  17.56 41 хв 
Масивці 18.00 1 хв  18.01 46 хв 
Коржівці 18.06 1 хв  18.07 52 хв 
Літки 18.13 1 хв  18.14 59 хв 
Деражня 18.20 1 хв  18.21 1 г  6 хв 
Волоське 18.29 1 хв  18.30 1 г  15 хв 
Нова Гута 18.36 1 хв  18.37 1 г  22 хв 
Кориченці 18.41 1 хв  18.42 1 г  27 хв 
Комарівці 18.47 1 хв  18.48 1 г  33 хв 
Радівці 18.53 1 хв  18.54 1 г  39 хв 
Васютинці 19.04 1 хв  19.05 1 г  50 хв 
Стодульці 19.09 1 хв  19.10 1 г  55 хв 
Сербинівці 19.15 1 хв  19.16 2 г  1 хв 
Дубки 19.20 1 хв  19.21 2 г  6 хв 
Лопатинці 19.23 1 хв  19.24 2 г  9 хв 
Межирів 19.28 1 хв  19.29 2 г  14 хв 
Жмеринка-Подільська 19.37 1 хв  19.38 2 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 19.49 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6322 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031