У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6322 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 17.03 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Дубки, Межирів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 17.03
Речовий ринок 17.06 1 хв  17.07 3 хв 
Кам'янецький Переїзд 17.09 1 хв  17.10 6 хв 
Хмельницький 17.15 6 хв  17.21 12 хв 
Ракове 17.25 1 хв  17.26 22 хв 
Копистин 17.31 1 хв  17.32 28 хв 
Богданівці 17.34 1 хв  17.35 31 хв 
Верхня Ділянка 17.40 1 хв  17.41 37 хв 
Масивці 17.45 1 хв  17.46 42 хв 
Коржівці 17.52 14 хв  18.06 49 хв 
Літки 18.12 1 хв  18.13 1 г  9 хв 
Деражня 18.18 1 хв  18.19 1 г  15 хв 
Волоське 18.27 1 хв  18.28 1 г  24 хв 
Нова Гута 18.32 1 хв  18.33 1 г  29 хв 
Кориченці 18.38 1 хв  18.39 1 г  35 хв 
Комарівці 18.45 1 хв  18.46 1 г  42 хв 
Радівці 18.50 1 хв  18.51 1 г  47 хв 
Васютинці 18.59 1 хв  19.00 1 г  56 хв 
Стодульці 19.05 1 хв  19.06 2 г  2 хв 
Сербинівці 19.11 1 хв  19.12 2 г  8 хв 
Дубки 19.16 1 хв  19.17 2 г  13 хв 
Лопатинці 19.20 1 хв  19.21 2 г  17 хв 
Межирів 19.25 1 хв  19.26 2 г  22 хв 
Жмеринка-Подільська 19.33 1 хв  19.34 2 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 19.45 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6322 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031