У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Миколаїв Вантажний — Каховка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 17.33 і прибуває на станцію Каховка о 21.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Полігон, Супутник, Славутич, Любине, Івано-Копине, Україна, Козацька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 17.33
Суднобудівників 17.41 1 хв  17.42 8 хв 
Нове Садівництво 17.45 1 хв  17.46 12 хв 
Пост 230 Км 17.52 1 хв  17.53 19 хв 
Миколаїв-Пас. 17.59 3 хв  18.02 26 хв 
Депо 18.07 2 хв  18.09 34 хв 
Полігон 18.18 2 хв  18.20 45 хв 
Водник 18.28 2 хв  18.30 55 хв 
Супутник 18.41 2 хв  18.43 1 г  8 хв 
Засілля 18.55 12 хв  19.07 1 г  22 хв 
Славутич 19.21 1 хв  19.22 1 г  48 хв 
Новопетрівка 19.28 1 хв  19.29 1 г  55 хв 
Любине 19.35 1 хв  19.36 2 г  2 хв 
Снігурівка 19.49 2 хв  19.51 2 г  16 хв 
Івано-Копине 20.07 2 хв  20.09 2 г  34 хв 
Радгоспна 20.23 2 хв  20.25 2 г  50 хв 
Україна 20.34 2 хв  20.36 3 г  1 хв 
Матросівка 20.44 2 хв  20.46 3 г  11 хв 
Козацька 21.10 2 хв  21.12 3 г  37 хв 
Електромаш 21.22 2 хв  21.24 3 г  49 хв 
Каховка 21.33 4 г 

У розкладі поїзда 6322 Миколаїв Вантажний — Каховка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031