У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Миколаїв Вантажний — Каховка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 17.28 і прибуває на станцію Каховка о 21.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Полігон, Супутник, Славутич, Любине, Івано-Копине, Україна, Козацька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 17.28
Суднобудівників 17.36 1 хв  17.37 8 хв 
Нове Садівництво 17.40 1 хв  17.41 12 хв 
Пост 230 Км 17.46 1 хв  17.47 18 хв 
Миколаїв-Пас. 17.53 3 хв  17.56 25 хв 
Депо 18.00 2 хв  18.02 32 хв 
Полігон 18.12 2 хв  18.14 44 хв 
44 Км 18.24 8 хв  18.32 56 хв 
Супутник 18.44 2 хв  18.46 1 г  16 хв 
Засілля 19.01 16 хв  19.17 1 г  33 хв 
Славутич 19.31 1 хв  19.32 2 г  3 хв 
Новопетрівка 19.39 1 хв  19.40 2 г  11 хв 
Любине 19.47 1 хв  19.48 2 г  19 хв 
Снігурівка 19.59 2 хв  20.01 2 г  31 хв 
Івано-Копине 20.19 2 хв  20.21 2 г  51 хв 
Радгоспна 20.36 2 хв  20.38 3 г  8 хв 
Україна 20.48 2 хв  20.50 3 г  20 хв 
Матросівка 20.59 2 хв  21.01 3 г  31 хв 
Козацька 21.30 2 хв  21.32 4 г  2 хв 
Електромаш 21.43 2 хв  21.45 4 г  15 хв 
Каховка 21.55 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6322 Миколаїв Вантажний — Каховка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031