У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Харків-Пас. — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6325 сполученням Харків-Пас. - Мерчик відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.10 і прибуває на станцію Мерчик о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.10
Новоселівка 17.15 1 хв  17.16 5 хв 
Нова Баварія 17.22 1 хв  17.23 12 хв 
Хвилинка 17.26 1 хв  17.27 16 хв 
Рижів 17.29 1 хв  17.30 19 хв 
Пісочин 17.32 2 хв  17.34 22 хв 
Рай-Оленівка 17.36 1 хв  17.37 26 хв 
Коротич 17.39 1 хв  17.40 29 хв 
Водяна 17.46 1 хв  17.47 36 хв 
Люботин 17.52 1 хв  17.53 42 хв 
Любівка 17.59 1 хв  18.00 49 хв 
Майський 18.05 2 хв  18.07 55 хв 
Манченки 18.11 1 хв  18.12 1 г  1 хв 
Горіховий Гай 18.16 1 хв  18.17 1 г  6 хв 
Просторе 18.22 1 хв  18.23 1 г  12 хв 
Мерчик 18.28 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6325 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031