У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 15.42 і прибуває на станцію Харків-Левада о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 06/02 по 21/02 слідує зміненим маршрутом,відпр.о 15.30хв, прибуття на ст. Харків-Лев. 17.28.
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6224, 6326 Мерчик - Харків-Левада; п. № 6134 Мерчик - Харків- Пас., п. № 6138 Мерчик - Харків-Балашовський зі ст. Люботин до Н.Баварії пропустити зміненим маршрутом через Буди, 10 км., Шпаківку, на дільниці Люботин - Н.Баварія відмінити.
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6224, 6326 Мерчик - Харків-Левада; п. № 6134 Мерчик - Харків- Пас., п. № 6138 Мерчик - Харків-Балашовський зі ст. Люботин до Н.Баварії пропустити зміненим маршрутом через Буди, 10 км., Шпаківку, на дільниці Люботин - Н.Баварія відмінити.
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6326 Мерчик - Харків-Левада слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Мерчик 15.30, Люботин - Західний 15.50 - 15.51, Люботин 15.59 - 16.00, Буди 16.10 - 16.25, 10 км. 16.37-16.38, Шпаківка 16.51, Н.Баварія 17.06 - 17.07, 6 км. 17.13 - 17.14, Диканівка 17.19, Харків-Вантажний 17.21, Верещаківка 17.23 - 17.24, прибуття на ст. Харків-Левада 17.28.
з 2020-02-04 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6326 Мерчик - Харків-Левада слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Мерчик 15.30, Люботин - Західний 15.50 - 15.51, Люботин 15.59 - 16.00, Буди 16.10 - 16.25, 10 км. 16.37-16.38, Шпаківка 16.51, Н.Баварія 17.06 - 17.07, 6 км. 17.13 - 17.14, Диканівка 17.19, Харків-Вантажний 17.21, Верещаківка 17.23 - 17.24, прибуття на ст. Харків-Левада 17.28.
з 2020-02-04 по 2020-02-29: е/п6326 Мерчик-Х-Левада 06-21/02 слідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаковка,відпр.ст.Мерчик 15.30хв,приб.ст.Х-Левада 17.28хв,ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 15.42
Просторе 15.47 1 хв  15.48 5 хв 
Горіховий Гай 15.53 1 хв  15.54 11 хв 
Манченки 15.58 1 хв  15.59 16 хв 
Майський 16.02 1 хв  16.03 20 хв 
Любівка 16.06 1 хв  16.07 24 хв 
Люботин 16.11 1 хв  16.12 29 хв 
Водяна 16.16 1 хв  16.17 34 хв 
Коротич 16.23 1 хв  16.24 41 хв 
Рай-Оленівка 16.27 1 хв  16.28 45 хв 
Пісочин 16.30 2 хв  16.32 48 хв 
Рижів 16.35 1 хв  16.36 53 хв 
Хвилинка 16.38 1 хв  16.39 56 хв 
Нова Баварія 16.42 1 хв  16.43 1 г 
6 Км 16.49 1 хв  16.50 1 г  7 хв 
Диканівка 16.52 1 хв  16.53 1 г  10 хв 
Верещаківка-Левадська 17.00 1 хв  17.01 1 г  18 хв 
Харків-Левада 17.05 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6326 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031