У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 15.42 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

10/01 відмінено на дільниці Мерчик-Люботин, 11-24/01 зміненим маршрутом через рзд 10 км, Шпаківку, прибуття Харків-Пас 17-04

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 15.42
Просторе 15.47 1 хв  15.48 5 хв 
Горіховий Гай 15.53 1 хв  15.54 11 хв 
Манченки 15.58 1 хв  15.59 16 хв 
Майський 16.02 1 хв  16.03 20 хв 
Любівка 16.06 1 хв  16.07 24 хв 
Люботин 16.11 1 хв  16.12 29 хв 
Водяна 16.16 1 хв  16.17 34 хв 
Коротич 16.23 1 хв  16.24 41 хв 
Рай-Оленівка 16.27 1 хв  16.28 45 хв 
Пісочин 16.30 2 хв  16.32 48 хв 
Рижів 16.35 1 хв  16.36 53 хв 
Хвилинка 16.38 1 хв  16.39 56 хв 
Нова Баварія 16.42 1 хв  16.43 1 г 
Новоселівка 16.50 1 хв  16.51 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 16.55 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6326 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728