У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 15.42 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 15.42
Просторе 15.47 1 хв  15.48 5 хв 
Горіховий Гай 15.53 1 хв  15.54 11 хв 
Манченки 15.58 1 хв  15.59 16 хв 
Майський 16.02 1 хв  16.03 20 хв 
Любівка 16.06 1 хв  16.07 24 хв 
Люботин 16.11 1 хв  16.12 29 хв 
Водяна 16.16 1 хв  16.17 34 хв 
Коротич 16.23 1 хв  16.24 41 хв 
Рай-Оленівка 16.27 1 хв  16.28 45 хв 
Пісочин 16.30 2 хв  16.32 48 хв 
Рижів 16.35 1 хв  16.36 53 хв 
Хвилинка 16.38 1 хв  16.39 56 хв 
Нова Баварія 16.42 1 хв  16.43 1 г 
Новоселівка 16.50 1 хв  16.51 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 16.55 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6326 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031