У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Сарни — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Сарни - Олевськ відправляється зі станції Сарни о 20.31 і прибуває на станцію Олевськ о 23.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 306 Км, Страшів, Клесів, Заверіччя, Крута Слобода, Томашгород, Осницьк, Рокитне-Волинське, 259 Км, Остки, Сновидовичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 20.31
306 Км 20.45 1 хв  20.46 14 хв 
Страшів 20.54 1 хв  20.55 23 хв 
Клесів 21.10 7 хв  21.17 39 хв 
Заверіччя 21.25 1 хв  21.26 54 хв 
Крута Слобода 21.33 1 хв  21.34 1 г  2 хв 
Томашгород 21.42 1 хв  21.43 1 г  11 хв 
Осницьк 21.53 1 хв  21.54 1 г  22 хв 
Рокитне-Волинське 22.05 30 хв  22.35 1 г  34 хв 
259 Км 22.44 1 хв  22.45 2 г  13 хв 
Остки 22.54 29 хв  23.23 2 г  23 хв 
Сновидовичі 23.36 1 хв  23.37 3 г  5 хв 
Олевськ 23.52 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6326 Сарни — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031