У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6327 Жмеринка-Пас. — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6327 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.08 і прибуває на станцію Гречани о 16.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Межирів, Дубки, Стодульці, Радівці, Кориченці, Волоське, Літки, Масивці, Богданівці, Ракове, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.08
Жмеринка-Подільська 14.19 1 хв  14.20 11 хв 
Межирів 14.27 1 хв  14.28 19 хв 
Лопатинці 14.31 1 хв  14.32 23 хв 
Дубки 14.35 1 хв  14.36 27 хв 
Сербинівці 14.40 1 хв  14.41 32 хв 
Стодульці 14.47 1 хв  14.48 39 хв 
Васютинці 14.53 1 хв  14.54 45 хв 
Радівці 15.02 1 хв  15.03 54 хв 
Комарівці 15.06 1 хв  15.07 58 хв 
Кориченці 15.13 1 хв  15.14 1 г  5 хв 
Нова Гута 15.18 1 хв  15.19 1 г  10 хв 
Волоське 15.23 1 хв  15.24 1 г  15 хв 
Деражня 15.32 1 хв  15.33 1 г  24 хв 
Літки 15.38 1 хв  15.39 1 г  30 хв 
Коржівці 15.44 1 хв  15.45 1 г  36 хв 
Масивці 15.50 1 хв  15.51 1 г  42 хв 
Верхня Ділянка 15.55 1 хв  15.56 1 г  47 хв 
Богданівці 16.02 1 хв  16.03 1 г  54 хв 
Копистин 16.06 1 хв  16.07 1 г  58 хв 
Ракове 16.12 1 хв  16.13 2 г  4 хв 
Хмельницький 16.18 5 хв  16.23 2 г  10 хв 
Кам'янецький Переїзд 16.29 1 хв  16.30 2 г  21 хв 
Речовий ринок 16.32 1 хв  16.33 2 г  24 хв 
Гречани 16.36 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6327 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031