У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6328 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6328 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 13.41 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 16.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Васютинці, Сербинівці, Лопатинці, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 13.41
Речовий ринок 13.44 2 хв  13.46 3 хв 
Кам'янецький Переїзд 13.48 1 хв  13.49 7 хв 
Хмельницький 13.55 5 хв  14.00 14 хв 
Ракове 14.04 1 хв  14.05 23 хв 
Копистин 14.10 1 хв  14.11 29 хв 
Богданівці 14.14 1 хв  14.15 33 хв 
Верхня Ділянка 14.20 1 хв  14.21 39 хв 
Масивці 14.26 1 хв  14.27 45 хв 
Коржівці 14.33 17 хв  14.50 52 хв 
Літки 14.56 1 хв  14.57 1 г  15 хв 
Деражня 15.03 1 хв  15.04 1 г  22 хв 
Волоське 15.12 1 хв  15.13 1 г  31 хв 
Нова Гута 15.19 1 хв  15.20 1 г  38 хв 
Кориченці 15.24 1 хв  15.25 1 г  43 хв 
Комарівці 15.30 1 хв  15.31 1 г  49 хв 
Радівці 15.35 1 хв  15.36 1 г  54 хв 
Гришки 15.41 1 хв  15.42 2 г 
Васютинці 15.46 1 хв  15.47 2 г  5 хв 
Стодульці 15.52 1 хв  15.53 2 г  11 хв 
Сербинівці 15.58 1 хв  15.59 2 г  17 хв 
Дубки 16.03 1 хв  16.04 2 г  22 хв 
Лопатинці 16.06 1 хв  16.07 2 г  25 хв 
Межирів 16.11 1 хв  16.12 2 г  30 хв 
Жмеринка-Подільська 16.20 1 хв  16.21 2 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 16.32 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6328 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031