У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 18.41 і прибуває на станцію Мерчик о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 18.41
Верещаківка-Левадська 18.45 1 хв  18.46 4 хв 
Диканівка 18.49 1 хв  18.50 8 хв 
6 Км 18.52 1 хв  18.53 11 хв 
Нова Баварія 18.59 1 хв  19.00 18 хв 
Хвилинка 19.03 1 хв  19.04 22 хв 
Рижів 19.06 1 хв  19.07 25 хв 
Пісочин 19.09 2 хв  19.11 28 хв 
Рай-Оленівка 19.13 1 хв  19.14 32 хв 
Коротич 19.17 1 хв  19.18 36 хв 
Водяна 19.24 1 хв  19.25 43 хв 
Люботин 19.30 1 хв  19.31 49 хв 
Любівка 19.41 1 хв  19.42 1 г 
Майський 19.47 1 хв  19.48 1 г  6 хв 
Манченки 19.51 1 хв  19.52 1 г  10 хв 
Горіховий Гай 19.57 1 хв  19.58 1 г  16 хв 
Просторе 20.02 1 хв  20.03 1 г  21 хв 
Мерчик 20.07 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6329 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031