У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Попасна відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 09.22 і прибуває на станцію Попасна о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ливарний, Піщане, Шапарівка, 849 Км, Куземівка, Кривошиївка, Гончарівка, Сватово, Кремінне, Насвітевич, Переїзна, Венгерівка, Попасна-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

зупинка за вимогою по ЗП

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 09.22
Курилівка 09.28 5 хв  09.33 6 хв 
Ливарний 09.38 1 хв  09.39 16 хв 
831 Км 09.43 1 хв  09.44 21 хв 
Піщане 09.48 1 хв  09.49 26 хв 
838 Км 09.53 1 хв  09.54 31 хв 
Шапарівка 09.58 1 хв  09.59 36 хв 
Кислівка 10.07 1 хв  10.08 45 хв 
849 Км 10.12 1 хв  10.13 50 хв 
Берестова 10.19 1 хв  10.20 57 хв 
Куземівка 10.31 2 хв  10.33 1 г  9 хв 
Учнівський 10.37 1 хв  10.38 1 г  15 хв 
Кривошиївка 10.42 1 хв  10.43 1 г  20 хв 
Калинівка 10.47 1 хв  10.48 1 г  25 хв 
Гончарівка 10.52 1 хв  10.53 1 г  30 хв 
Красноріченська 10.57 1 хв  10.58 1 г  35 хв 
Сватово 11.10 1 г 30 хв  12.40 1 г  48 хв 
Кабанне 13.17 1 хв  13.18 3 г  55 хв 
Кремінне 13.54 1 хв  13.55 4 г  32 хв 
Рубіжне 14.18 2 хв  14.20 4 г  56 хв 
Насвітевич 14.37 1 хв  14.38 5 г  15 хв 
Лисичанськ 14.48 1 хв  14.49 5 г  26 хв 
Переїзна 14.55 1 хв  14.56 5 г  33 хв 
Лоскутівка 15.29 1 хв  15.30 6 г  7 хв 
Венгерівка 15.46 1 хв  15.47 6 г  24 хв 
Комишуваха 15.53 1 хв  15.54 6 г  31 хв 
Попасна-2 16.03 1 хв  16.04 6 г  41 хв 
Попасна 16.10 6 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728