У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Попасна відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 09.22 і прибуває на станцію Попасна о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ливарний, Піщане, Шапарівка, 849 Км, Куземівка, Кривошиївка, Гончарівка, Сватово, Кремінне, Насвітевич, Переїзна, Венгерівка, Попасна-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

зупинка за вимогою по ЗП

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 09.22
Курилівка 09.28 5 хв  09.33 6 хв 
Ливарний 09.38 1 хв  09.39 16 хв 
831 Км 09.43 1 хв  09.44 21 хв 
Піщане 09.48 1 хв  09.49 26 хв 
838 Км 09.53 1 хв  09.54 31 хв 
Шапарівка 09.58 1 хв  09.59 36 хв 
Кислівка 10.07 1 хв  10.08 45 хв 
849 Км 10.12 1 хв  10.13 50 хв 
Берестова 10.19 1 хв  10.20 57 хв 
Куземівка 10.31 2 хв  10.33 1 г  9 хв 
Учнівський 10.37 1 хв  10.38 1 г  15 хв 
Кривошиївка 10.42 1 хв  10.43 1 г  20 хв 
Калинівка 10.47 1 хв  10.48 1 г  25 хв 
Гончарівка 10.52 1 хв  10.53 1 г  30 хв 
Красноріченська 10.57 1 хв  10.58 1 г  35 хв 
Сватово 11.10 1 г 30 хв  12.40 1 г  48 хв 
Кабанне 13.17 1 хв  13.18 3 г  55 хв 
Кремінне 13.54 1 хв  13.55 4 г  32 хв 
Рубіжне 14.18 2 хв  14.20 4 г  56 хв 
Насвітевич 14.37 1 хв  14.38 5 г  15 хв 
Лисичанськ 14.48 1 хв  14.49 5 г  26 хв 
Переїзна 14.55 1 хв  14.56 5 г  33 хв 
Лоскутівка 15.29 1 хв  15.30 6 г  7 хв 
Венгерівка 15.46 1 хв  15.47 6 г  24 хв 
Комишуваха 15.53 1 хв  15.54 6 г  31 хв 
Попасна-2 16.03 1 хв  16.04 6 г  41 хв 
Попасна 16.10 6 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930