У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Попасна відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 08.54 і прибуває на станцію Попасна о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Піщане, 849 Км, Кривошиївка, Сватово, Переліски, Бунчужний, Володине, 942 км, 956 Км, 970 Км, Кучмівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 08.54
Курилівка 09.00 5 хв  09.05 6 хв 
Ливарний 09.10 1 хв  09.11 16 хв 
831 Км 09.15 1 хв  09.16 21 хв 
Піщане 09.20 1 хв  09.21 26 хв 
838 Км 09.25 1 хв  09.26 31 хв 
Шапарівка 09.30 1 хв  09.31 36 хв 
Кислівка 09.39 1 хв  09.40 45 хв 
849 Км 09.44 1 хв  09.45 50 хв 
Берестова 09.51 1 хв  09.52 57 хв 
Куземівка 10.03 2 хв  10.05 1 г  9 хв 
Учнівський 10.09 1 хв  10.10 1 г  15 хв 
Кривошиївка 10.14 1 хв  10.15 1 г  20 хв 
Калинівка 10.19 1 хв  10.20 1 г  25 хв 
Гончарівка 10.24 1 хв  10.25 1 г  30 хв 
Красноріченська 10.29 1 хв  10.30 1 г  35 хв 
Сватово 10.42 1 г 38 хв  12.20 1 г  48 хв 
Мілуватка 12.29 1 хв  12.30 3 г  35 хв 
Хрипкове 12.35 1 хв  12.36 3 г  41 хв 
Щебрець 12.41 1 хв  12.42 3 г  47 хв 
Переліски 12.46 1 хв  12.47 3 г  52 хв 
Кабанне 12.57 1 хв  12.58 4 г  3 хв 
Новососнівський 13.04 1 хв  13.05 4 г  10 хв 
Краснорецька 13.11 1 хв  13.12 4 г  17 хв 
Бунчужний 13.16 1 хв  13.17 4 г  22 хв 
Житлівка 13.22 1 хв  13.23 4 г  28 хв 
Юний 13.26 1 хв  13.27 4 г  32 хв 
Кремінне 13.34 1 хв  13.35 4 г  40 хв 
Володине 13.40 1 хв  13.41 4 г  46 хв 
933 Км 13.47 1 хв  13.48 4 г  53 хв 
Рубіжне 13.58 2 хв  14.00 5 г  4 хв 
Забіркіне 14.06 1 хв  14.07 5 г  12 хв 
942 км 14.10 1 хв  14.11 5 г  16 хв 
Насвітевич 14.17 1 хв  14.18 5 г  23 хв 
Лисичанськ 14.29 22 хв  14.51 5 г  35 хв 
Переїзна 14.58 1 хв  14.59 6 г  4 хв 
956 Км 15.06 1 хв  15.07 6 г  12 хв 
Вовчоярська 15.11 1 хв  15.12 6 г  17 хв 
Фіалка 15.19 1 хв  15.20 6 г  25 хв 
Лоскутівка 15.33 1 хв  15.34 6 г  39 хв 
970 Км 15.37 1 хв  15.38 6 г  43 хв 
Учнівський 15.42 1 хв  15.43 6 г  48 хв 
Венгерівка 15.49 1 хв  15.50 6 г  55 хв 
Комишуваха 15.55 1 хв  15.56 7 г  1 хв 
Кучмівка 15.59 1 хв  16.00 7 г  5 хв 
Попасна-2 16.03 1 хв  16.04 7 г  9 хв 
Попасна 16.10 7 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930