У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329/6330 Здолбунів-Пас. — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329/6330 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 06.35 і прибуває на станцію Сарни о 09.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Решуцьк, Олександрія-Рівненська, Любомирськ, Лісопіль, Рокитне(39 Км), Моквин, Малинськ, Немовичі, 84 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 06.35
Квасилів 06.40 1 хв  06.41 5 хв 
Басів Кут 06.45 1 хв  06.46 10 хв 
Дворецька 06.52 1 хв  06.53 17 хв 
Рівне 06.57 10 хв  07.07 22 хв 
Шпанів 07.15 1 хв  07.16 40 хв 
Решуцьк 07.25 1 хв  07.26 50 хв 
Кустин 07.31 1 хв  07.32 56 хв 
Олександрія-Рівненська 07.36 1 хв  07.37 1 г  1 хв 
Волошки 07.40 1 хв  07.41 1 г  5 хв 
Любомирськ 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
Кам'яна Гора 07.53 1 хв  07.54 1 г  18 хв 
Лісопіль 08.02 1 хв  08.03 1 г  27 хв 
Костопіль 08.08 2 хв  08.10 1 г  33 хв 
Рокитне(39 Км) 08.16 1 хв  08.17 1 г  41 хв 
Пісків 08.22 1 хв  08.23 1 г  47 хв 
Моквин 08.30 5 хв  08.35 1 г  55 хв 
Яринівка 08.41 1 хв  08.42 2 г  6 хв 
Малинськ 08.52 4 хв  08.56 2 г  17 хв 
Карачун 09.02 1 хв  09.03 2 г  27 хв 
Немовичі 09.13 1 хв  09.14 2 г  38 хв 
79 Км 09.21 1 хв  09.22 2 г  46 хв 
84 Км 09.28 1 хв  09.29 2 г  53 хв 
Сарни 09.36 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6329/6330 Здолбунів-Пас. — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31