У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329-6330 Здолбунів-Пас. — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329-6330 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 06.35 і прибуває на станцію Сарни о 09.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Решуцьк, Олександрія-Рівненська, Любомирськ, Лісопіль, Рокитне(39 Км), Моквин, Малинськ, Немовичі, 84 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 06.35
Квасилів 06.40 1 хв  06.41 5 хв 
Басів Кут 06.45 1 хв  06.46 10 хв 
Дворецька 06.52 1 хв  06.53 17 хв 
Рівне 06.57 10 хв  07.07 22 хв 
Шпанів 07.15 1 хв  07.16 40 хв 
Решуцьк 07.25 1 хв  07.26 50 хв 
Кустин 07.31 1 хв  07.32 56 хв 
Олександрія-Рівненська 07.36 1 хв  07.37 1 г  1 хв 
Волошки 07.40 1 хв  07.41 1 г  5 хв 
Любомирськ 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
Кам'яна Гора 07.53 1 хв  07.54 1 г  18 хв 
Лісопіль 08.02 1 хв  08.03 1 г  27 хв 
Костопіль 08.08 2 хв  08.10 1 г  33 хв 
Рокитне(39 Км) 08.16 1 хв  08.17 1 г  41 хв 
Пісків 08.22 1 хв  08.23 1 г  47 хв 
Моквин 08.30 5 хв  08.35 1 г  55 хв 
Яринівка 08.41 1 хв  08.42 2 г  6 хв 
Малинськ 08.52 4 хв  08.56 2 г  17 хв 
Карачун 09.02 1 хв  09.03 2 г  27 хв 
Немовичі 09.13 1 хв  09.14 2 г  38 хв 
79 Км 09.21 1 хв  09.22 2 г  46 хв 
84 Км 09.28 1 хв  09.29 2 г  53 хв 
Сарни 09.36 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6329-6330 Здолбунів-Пас. — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30