У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Огульці — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Огульці - Харків-Балашівський відправляється зі станції Огульці о 16.37 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 17.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.37
Пирогова 16.41 1 хв  16.42 4 хв 
Люботин-Західний 16.48 1 хв  16.49 11 хв 
Караванна 16.52 1 хв  16.53 15 хв 
Любівка 16.56 1 хв  16.57 19 хв 
Люботин 17.02 2 хв  17.04 25 хв 
Водяна 17.08 1 хв  17.09 31 хв 
Пост 21 Км 17.12 1 хв  17.12 35 хв 
Коротич 17.17 1 хв  17.18 40 хв 
Рай-Оленівка 17.21 1 хв  17.22 44 хв 
Пісочин 17.24 2 хв  17.26 47 хв 
Рижів 17.29 1 хв  17.30 52 хв 
Хвилинка 17.33 1 хв  17.34 56 хв 
Нова Баварія 17.37 1 хв  17.38 1 г 
6 Км 17.44 1 хв  17.45 1 г  7 хв 
Диканівка 17.48 1 хв  17.49 1 г  11 хв 
Верещаківка-Левадська 17.52 1 хв  17.53 1 г  15 хв 
Харків-Балашівський 17.58 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6330 Огульці — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031