У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Огульці — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Огульці - Харків-Балашівський відправляється зі станції Огульці о 16.37 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 17.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11-18/02,19-22/02 прибуття Харків-Балаш.18-03.17/04 відправлення зі ст.Люботин

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.37
Пирогова 16.41 1 хв  16.42 4 хв 
Люботин-Західний 16.48 1 хв  16.49 11 хв 
Караванна 16.52 1 хв  16.53 15 хв 
Любівка 16.56 1 хв  16.57 19 хв 
Люботин 17.02 2 хв  17.04 25 хв 
Водяна 17.08 1 хв  17.09 31 хв 
21 Км 17.12 1 хв  17.12 35 хв 
Коротич 17.17 1 хв  17.18 40 хв 
Рай-Оленівка 17.21 1 хв  17.22 44 хв 
Пісочин 17.24 2 хв  17.26 47 хв 
Рижів 17.29 1 хв  17.30 52 хв 
Хвилинка 17.33 1 хв  17.34 56 хв 
Нова Баварія 17.37 1 хв  17.38 1 г 
6 Км 17.44 1 хв  17.45 1 г  7 хв 
Диканівка 17.48 1 хв  17.49 1 г  11 хв 
Верещаківка-Левадська 17.52 1 хв  17.53 1 г  15 хв 
Харків-Балашівський 17.58 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6330 Огульці — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031