У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Огульці — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Огульці - Харків-Балашівський відправляється зі станції Огульці о 16.28 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 18.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

06-21/02 прибуття Харків-Балаш. 18-08
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас., п. № 6330, 6920 Огульці - Харків- Балашовський зі ст. Люботин до Н.Баварії пропустити зміненим маршрутом через Буди, 10 км., Шпаківку, на дільниці Люботин - Н.Баварія відмінити.
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас., п. № 6330, 6920 Огульці - Харків- Балашовський зі ст. Люботин до Н.Баварії пропустити зміненим маршрутом через Буди, 10 км., Шпаківку, на дільниці Люботин - Н.Баварія відмінити.
з 2020-01-31 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6330 Огульці - Харків-Балашовський слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Огульці 16.16, Люботин-Західний 16.26 - 16.27, Люботин 16.39 - 16.41, Буди 16.51 - 17.06, 10 км. 17.18- 17.19, Шпаківка 17.32, Н.Баварія 17.47 - 17.48, 6 км. 17.54 - 17.55, 8 км. 18.01, прибуття на ст. Харків-Балашовський 18.08.
з 2020-01-31 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6330 Огульці - Харків-Балашовський слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Огульці 16.16, Люботин-Західний 16.26 - 16.27, Люботин 16.39 - 16.41, Буди 16.51 - 17.06, 10 км. 17.18- 17.19, Шпаківка 17.32, Н.Баварія 17.47 - 17.48, 6 км. 17.54 - 17.55, 8 км. 18.01, прибуття на ст. Харків-Балашовський 18.08.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.28
Пирогова 16.32 1 хв  16.33 4 хв 
Люботин-Західний 16.38 14 хв  16.52 10 хв 
Караванна 16.55 1 хв  16.56 27 хв 
Любівка 16.59 1 хв  17.00 31 хв 
Люботин 17.05 2 хв  17.07 37 хв 
Водяна 17.12 1 хв  17.13 44 хв 
Пост 21 Км 17.15 1 хв  17.16 47 хв 
Коротич 17.20 1 хв  17.21 52 хв 
Рай-Оленівка 17.24 1 хв  17.25 56 хв 
Пісочин 17.27 2 хв  17.29 59 хв 
Рижів 17.32 1 хв  17.33 1 г  4 хв 
Хвилинка 17.36 1 хв  17.37 1 г  8 хв 
Нова Баварія 17.40 1 хв  17.41 1 г  12 хв 
6 Км 17.47 1 хв  17.48 1 г  19 хв 
Диканівка 17.51 1 хв  17.52 1 г  23 хв 
Верещаківка-Левадська 17.55 1 хв  17.56 1 г  27 хв 
Харків-Балашівський 18.01 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6330 Огульці — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031