У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Підволочиськ — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Підволочиськ - Хмельницький відправляється зі станції Підволочиськ о 18.25 і прибуває на станцію Хмельницький о 20.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Волочиськ, Лозова, Гарнишівський переїзд, Гарнишівка, Війтівці, Криштопівка, Трительники, Баглай, Наркевичі, Чорний Острів, Мартинівка, Вишневий Сад, Грузівці, Гречани, Речовий ринок, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 18.25
Волочиськ 18.33 1 хв  18.34 8 хв 
Лозова 18.39 1 хв  18.40 14 хв 
Гарнишівський переїзд 18.44 1 хв  18.45 19 хв 
Гарнишівка 18.47 1 хв  18.48 22 хв 
Війтівці 18.55 13 хв  19.08 30 хв 
Криштопівка 19.12 1 хв  19.13 47 хв 
Трительники 19.16 1 хв  19.17 51 хв 
Баглай 19.20 1 хв  19.21 55 хв 
Наркевичі 19.24 1 хв  19.25 59 хв 
Чорний Острів 19.35 1 хв  19.36 1 г  10 хв 
Мартинівка 19.39 1 хв  19.40 1 г  14 хв 
Вишневий Сад 19.44 1 хв  19.45 1 г  19 хв 
Грузівці 19.49 1 хв  19.50 1 г  24 хв 
Гречани 19.56 1 хв  19.57 1 г  31 хв 
Речовий ринок 20.00 1 хв  20.01 1 г  35 хв 
Кам'янецький Переїзд 20.03 1 хв  20.04 1 г  38 хв 
Хмельницький 20.09 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6330 Підволочиськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031