У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Підволочиськ — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Підволочиськ - Хмельницький відправляється зі станції Підволочиськ о 18.25 і прибуває на станцію Хмельницький о 20.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Волочиськ, Лозова, Гарнишівський переїзд, Гарнишівка, Війтівці, Криштопівка, Трительники, Баглай, Наркевичі, Чорний Острів, Мартинівка, Вишневий Сад, Грузівці, Гречани, Речовий ринок, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 18.25
Волочиськ 18.33 1 хв  18.34 8 хв 
Лозова 18.39 1 хв  18.40 14 хв 
Гарнишівський переїзд 18.44 1 хв  18.45 19 хв 
Гарнишівка 18.47 1 хв  18.48 22 хв 
Війтівці 18.55 13 хв  19.08 30 хв 
Криштопівка 19.12 1 хв  19.13 47 хв 
Трительники 19.16 1 хв  19.17 51 хв 
Баглай 19.20 1 хв  19.21 55 хв 
Наркевичі 19.24 1 хв  19.25 59 хв 
Чорний Острів 19.35 1 хв  19.36 1 г  10 хв 
Мартинівка 19.39 1 хв  19.40 1 г  14 хв 
Вишневий Сад 19.44 1 хв  19.45 1 г  19 хв 
Грузівці 19.49 1 хв  19.50 1 г  24 хв 
Гречани 19.56 1 хв  19.57 1 г  31 хв 
Речовий ринок 20.00 1 хв  20.01 1 г  35 хв 
Кам'янецький Переїзд 20.03 1 хв  20.04 1 г  38 хв 
Хмельницький 20.09 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6330 Підволочиськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031