У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Сватово — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Сватово - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Сватово о 04.44 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 06.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Красноріченська, Гончарівка, Калинівка, Кривошиївка, Учнівський, Куземівка, Берестова, 849 Км, Кислівка, Шапарівка, 838 Км, Піщане, 831 Км, Ливарний, Курилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 04.44
Красноріченська 04.50 1 хв  04.51 6 хв 
Гончарівка 04.55 1 хв  04.56 11 хв 
Калинівка 04.59 1 хв  05.00 15 хв 
Кривошиївка 05.04 1 хв  05.05 20 хв 
Учнівський 05.09 1 хв  05.10 25 хв 
Куземівка 05.22 2 хв  05.24 38 хв 
Берестова 05.28 1 хв  05.29 44 хв 
849 Км 05.33 1 хв  05.34 49 хв 
Кислівка 05.47 2 хв  05.49 1 г  3 хв 
Шапарівка 05.52 1 хв  05.53 1 г  8 хв 
838 Км 05.56 1 хв  05.57 1 г  12 хв 
Піщане 05.59 1 хв  06.00 1 г  15 хв 
831 Км 06.04 1 хв  06.05 1 г  20 хв 
Ливарний 06.09 1 хв  06.10 1 г  25 хв 
Курилівка 06.21 1 хв  06.22 1 г  37 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.31 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6330 Сватово — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930