У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Сватово — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Сватово - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Сватово о 04.44 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 06.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Красноріченська, Гончарівка, Калинівка, Кривошиївка, Учнівський, Куземівка, Берестова, 849 Км, Кислівка, Шапарівка, 838 Км, Піщане, 831 Км, Ливарний, Курилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 04.44
Красноріченська 04.50 1 хв  04.51 6 хв 
Гончарівка 04.55 1 хв  04.56 11 хв 
Калинівка 04.59 1 хв  05.00 15 хв 
Кривошиївка 05.04 1 хв  05.05 20 хв 
Учнівський 05.09 1 хв  05.10 25 хв 
Куземівка 05.22 2 хв  05.24 38 хв 
Берестова 05.28 1 хв  05.29 44 хв 
849 Км 05.33 1 хв  05.34 49 хв 
Кислівка 05.47 2 хв  05.49 1 г  3 хв 
Шапарівка 05.52 1 хв  05.53 1 г  8 хв 
838 Км 05.56 1 хв  05.57 1 г  12 хв 
Піщане 05.59 1 хв  06.00 1 г  15 хв 
831 Км 06.04 1 хв  06.05 1 г  20 хв 
Ливарний 06.09 1 хв  06.10 1 г  25 хв 
Курилівка 06.21 1 хв  06.22 1 г  37 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.31 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6330 Сватово — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930