У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Хмельницький — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6331 сполученням Хмельницький - Підволочиськ відправляється зі станції Хмельницький о 20.25 і прибуває на станцію Підволочиськ о 21.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 20.25
Кам'янецький Переїзд 20.31 1 хв  20.32 6 хв 
Речовий ринок 20.34 1 хв  20.35 9 хв 
Гречани 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
Грузівці 20.46 1 хв  20.47 21 хв 
Вишневий Сад 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Мартинівка 20.56 1 хв  20.57 31 хв 
Чорний Острів 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Наркевичі 21.10 1 хв  21.11 45 хв 
Баглай 21.14 1 хв  21.15 49 хв 
Трительники 21.17 1 хв  21.18 52 хв 
Криштопівка 21.21 1 хв  21.22 56 хв 
Війтівці 21.26 1 хв  21.27 1 г  1 хв 
Гарнишівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Гарнишівський переїзд 21.36 1 хв  21.37 1 г  11 хв 
Лозова 21.41 1 хв  21.42 1 г  16 хв 
Волочиськ 21.47 1 хв  21.48 1 г  22 хв 
Підволочиськ 21.57 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6331 Хмельницький — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031