У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Хмельницький — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6331 сполученням Хмельницький - Підволочиськ відправляється зі станції Хмельницький о 20.25 і прибуває на станцію Підволочиськ о 21.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 20.25
Кам'янецький Переїзд 20.31 1 хв  20.32 6 хв 
Речовий ринок 20.34 1 хв  20.35 9 хв 
Гречани 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
Грузівці 20.46 1 хв  20.47 21 хв 
Вишневий Сад 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Мартинівка 20.56 1 хв  20.57 31 хв 
Чорний Острів 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Наркевичі 21.10 1 хв  21.11 45 хв 
Баглай 21.14 1 хв  21.15 49 хв 
Трительники 21.17 1 хв  21.18 52 хв 
Криштопівка 21.21 1 хв  21.22 56 хв 
Війтівці 21.26 1 хв  21.27 1 г  1 хв 
Гарнишівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Гарнишівський переїзд 21.36 1 хв  21.37 1 г  11 хв 
Лозова 21.41 1 хв  21.42 1 г  16 хв 
Волочиськ 21.47 1 хв  21.48 1 г  22 хв 
Підволочиськ 21.57 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6331 Хмельницький — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031