У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331x Олександрія — Вознесенськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331x сполученням Олександрія - Вознесенськ відправляється зі станції Олександрія о 05.00 і прибуває на станцію Вознесенськ о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Морозівка, Вагонне депо, Чорноліська, Трепівка, 290 Км, Шостаківка, Плетений Ташлик, Звірове, Висоцьке, Пост 1090 Км, Олександрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Олександрія 05.00
Користівка 05.11 1 хв  05.12 11 хв 
Протопопівка 05.17 1 хв  05.18 17 хв 
Алеївка 05.21 1 хв  05.22 21 хв 
Морозівка 05.29 1 хв  05.30 29 хв 
Пантаївка 05.35 1 хв  05.36 35 хв 
Знам'янка-Пас. 05.50 20 хв  06.10 50 хв 
Знам'янка-Сортувальна 06.15 1 хв  06.16 1 г  15 хв 
Вагонне депо 06.18 1 хв  06.19 1 г  18 хв 
Знам'янка-2 06.24 1 хв  06.25 1 г  24 хв 
Колгоспна 06.27 1 хв  06.28 1 г  27 хв 
Водяна 06.31 1 хв  06.32 1 г  31 хв 
Чорноліська 06.36 1 хв  06.37 1 г  36 хв 
325 Км 06.40 1 хв  06.41 1 г  40 хв 
Кучерівка 06.46 1 хв  06.47 1 г  46 хв 
317 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  50 хв 
Трепівка 06.55 1 хв  06.56 1 г  55 хв 
Барвінкове 07.01 1 хв  07.02 2 г  1 хв 
Канатове 07.09 1 хв  07.10 2 г  9 хв 
Можарове 07.18 1 хв  07.19 2 г  18 хв 
290 Км 07.24 2 хв  07.26 2 г  24 хв 
Кропивницький 07.29 3 хв  07.32 2 г  29 хв 
286 Км 07.37 2 хв  07.39 2 г  37 хв 
Лелеківка 07.48 1 хв  07.49 2 г  48 хв 
Шостаківка 08.02 1 хв  08.03 3 г  2 хв 
261 Км 08.07 1 хв  08.08 3 г  7 хв 
Мар'янівка 08.14 1 хв  08.15 3 г  14 хв 
248 Км 08.20 1 хв  08.21 3 г  20 хв 
Плетений Ташлик 08.29 1 хв  08.30 3 г  29 хв 
Новаківка 08.37 1 хв  08.38 3 г  37 хв 
230 Км 08.43 1 хв  08.44 3 г  43 хв 
Новоукраїнка 08.54 2 хв  08.56 3 г  54 хв 
Звірове 09.03 1 хв  09.04 4 г  3 хв 
Якимівка 09.11 1 хв  09.12 4 г  11 хв 
Локомотивне Депо 09.19 1 хв  09.20 4 г  19 хв 
Помічна 09.26 14 хв  09.40 4 г  26 хв 
Висоцьке 09.53 2 хв  09.55 4 г  53 хв 
Кропивницька 10.05 25 хв  10.30 5 г  5 хв 
Олійникове 10.40 2 хв  10.42 5 г  40 хв 
Людмилівка 10.54 2 хв  10.56 5 г  54 хв 
Пост 1090 Км 11.12 1 хв  11.13 6 г  12 хв 
Кавуни 11.19 2 хв  11.21 6 г  19 хв 
Південноукраїнська 11.33 2 хв  11.35 6 г  33 хв 
Трикратне 11.51 2 хв  11.53 6 г  51 хв 
Олександрівка 12.01 2 хв  12.03 7 г  1 хв 
Вознесенськ 12.15 7 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6331x Олександрія — Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31