У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331-6257 Покровськ — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331-6257 сполученням Покровськ - Слов'янськ відправляється зі станції Покровськ о 07.18 і прибуває на станцію Слов'янськ о 14.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Петропавлівка, Богуславський, Павлоград-1, Варварівка, 939 Км, Близнюки, Гаврилівка, Барвенкове, Бантишеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 07.18
Слов'янка 08.02 2 хв  08.04 44 хв 
Петропавлівка 08.23 2 хв  08.25 1 г  5 хв 
Миколаївка-Донецька 08.42 2 хв  08.44 1 г  24 хв 
Богуславський 09.15 1 хв  09.16 1 г  57 хв 
Павлоград-2 09.25 1 хв  09.26 2 г  7 хв 
Павлоград-1 09.40 33 хв  10.13 2 г  22 хв 
Ароматна 10.26 2 хв  10.28 3 г  8 хв 
Варварівка 10.46 1 хв  10.47 3 г  28 хв 
Самійлівка 11.13 2 хв  11.15 3 г  55 хв 
939 Км 11.36 1 хв  11.37 4 г  18 хв 
Лозова 11.55 23 хв  12.18 4 г  37 хв 
Близнюки 12.39 1 хв  12.40 5 г  21 хв 
Дубове 12.55 1 хв  12.56 5 г  37 хв 
Гаврилівка 13.09 1 хв  13.10 5 г  51 хв 
Язикове 13.25 1 хв  13.26 6 г  7 хв 
Барвенкове 13.37 1 хв  13.38 6 г  19 хв 
Гусарівка 13.49 1 хв  13.50 6 г  31 хв 
Бантишеве 14.04 1 хв  14.05 6 г  46 хв 
Шидловська 14.20 1 хв  14.21 7 г  2 хв 
Слов'янськ 14.40 7 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6331-6257 Покровськ — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031