У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Колосівка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Колосівка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Колосівка о 04.38 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мостове, Вознесенськ, Кавуни, Помічна, Новоукраїнка, 246 Км, Шостаківка, 290 Км, Трепівка, Чорноліська, Вагонне депо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 04.38
Миколаєве 04.46 1 хв  04.47 8 хв 
Ганнівка 04.56 1 хв  04.57 18 хв 
Веселинове 05.04 1 хв  05.05 26 хв 
Мостове 05.16 1 хв  05.17 38 хв 
Мартинівська 05.23 1 хв  05.24 45 хв 
Ястребинове 05.37 1 хв  05.38 59 хв 
Пост 1141 Км 05.42 1 хв  05.43 1 г  4 хв 
Вознесенськ 05.51 2 хв  05.53 1 г  13 хв 
Олександрівка 06.03 1 хв  06.04 1 г  25 хв 
Трикратне 06.11 1 хв  06.12 1 г  33 хв 
Південноукраїнська 06.29 2 хв  06.31 1 г  51 хв 
Кавуни 06.44 1 хв  06.45 2 г  6 хв 
Людмилівка 07.11 1 хв  07.12 2 г  33 хв 
Олійникове 07.22 1 хв  07.23 2 г  44 хв 
Висоцьке 07.31 1 хв  07.32 2 г  53 хв 
Помічна 07.43 4 хв  07.47 3 г  5 хв 
Локомотивне Депо 07.52 1 хв  07.53 3 г  14 хв 
Якимівка 07.59 1 хв  08.00 3 г  21 хв 
Звірове 08.08 1 хв  08.09 3 г  30 хв 
Новоукраїнка 08.16 2 хв  08.18 3 г  38 хв 
230 Км 08.25 1 хв  08.26 3 г  47 хв 
Новаківка 08.30 1 хв  08.31 3 г  52 хв 
Плетений Ташлик 08.40 1 хв  08.41 4 г  2 хв 
246 Км 08.44 1 хв  08.45 4 г  6 хв 
248 Км 08.48 1 хв  08.49 4 г  10 хв 
Мар'янівка 08.54 1 хв  08.55 4 г  16 хв 
261 Км 09.01 1 хв  09.02 4 г  23 хв 
Шостаківка 09.08 1 хв  09.09 4 г  30 хв 
Лелеківка 09.24 1 хв  09.25 4 г  46 хв 
286 Км 09.35 2 хв  09.37 4 г  57 хв 
Кропивницький 09.45 5 хв  09.50 5 г  7 хв 
290 Км 09.54 2 хв  09.56 5 г  16 хв 
Можарове 10.01 1 хв  10.02 5 г  23 хв 
Канатове 10.10 1 хв  10.11 5 г  32 хв 
Барвінкове 10.16 1 хв  10.17 5 г  38 хв 
Трепівка 10.25 1 хв  10.26 5 г  47 хв 
317 Км 10.30 1 хв  10.31 5 г  52 хв 
Кучерівка 10.34 2 хв  10.36 5 г  56 хв 
325 Км 10.41 2 хв  10.43 6 г  3 хв 
Чорноліська 10.48 1 хв  10.49 6 г  10 хв 
Водяна 10.53 1 хв  10.54 6 г  15 хв 
Колгоспна 10.57 1 хв  10.58 6 г  19 хв 
Знам'янка-2 11.00 1 хв  11.01 6 г  22 хв 
Вагонне депо 11.08 1 хв  11.09 6 г  30 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.11 1 хв  11.12 6 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 11.17 6 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6332 Колосівка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728