У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Колосівка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Колосівка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Колосівка о 04.50 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мостове, Вознесенськ, Кавуни, Помічна, Звірове, Плетений Ташлик, 261 Км, Кропивницький, Барвінкове, 325 Км, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 04.50
Миколаєве 04.58 1 хв  04.59 8 хв 
Ганнівка 05.06 1 хв  05.07 16 хв 
Веселинове 05.16 1 хв  05.17 26 хв 
Мостове 05.28 1 хв  05.29 38 хв 
Мартинівська 05.34 1 хв  05.35 44 хв 
Ястребинове 05.47 1 хв  05.48 57 хв 
Пост 1141 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  3 хв 
Вознесенськ 06.02 2 хв  06.04 1 г  12 хв 
Олександрівка 06.14 1 хв  06.15 1 г  24 хв 
Трикратне 06.22 1 хв  06.23 1 г  32 хв 
Південноукраїнська 06.39 2 хв  06.41 1 г  49 хв 
Кавуни 06.53 1 хв  06.54 2 г  3 хв 
Людмилівка 07.20 1 хв  07.21 2 г  30 хв 
Олійникове 07.33 1 хв  07.34 2 г  43 хв 
Висоцьке 07.42 1 хв  07.43 2 г  52 хв 
Помічна 07.53 2 хв  07.55 3 г  3 хв 
Локомотивне Депо 08.00 1 хв  08.01 3 г  10 хв 
Федорівка 08.03 1 хв  08.04 3 г  13 хв 
Якимівка 08.07 1 хв  08.08 3 г  17 хв 
Звірове 08.16 1 хв  08.17 3 г  26 хв 
Новоукраїнка 08.26 2 хв  08.28 3 г  36 хв 
230 Км 08.35 1 хв  08.36 3 г  45 хв 
Новаківка 08.40 1 хв  08.41 3 г  50 хв 
Плетений Ташлик 08.49 1 хв  08.50 3 г  59 хв 
246 Км 08.53 1 хв  08.54 4 г  3 хв 
248 Км 08.57 1 хв  08.58 4 г  7 хв 
Мар'янівка 09.03 1 хв  09.04 4 г  13 хв 
261 Км 09.10 1 хв  09.11 4 г  20 хв 
Шостаківка 09.16 1 хв  09.17 4 г  26 хв 
Лелеківка 09.29 1 хв  09.30 4 г  39 хв 
286 Км 09.39 2 хв  09.41 4 г  49 хв 
Кропивницький 09.45 3 хв  09.48 4 г  55 хв 
290 Км 09.52 2 хв  09.54 5 г  2 хв 
Можарове 09.58 1 хв  09.59 5 г  8 хв 
Канатове 10.06 1 хв  10.07 5 г  16 хв 
Барвінкове 10.12 1 хв  10.13 5 г  22 хв 
Трепівка 10.19 1 хв  10.20 5 г  29 хв 
317 Км 10.24 1 хв  10.25 5 г  34 хв 
Кучерівка 10.28 1 хв  10.29 5 г  38 хв 
325 Км 10.34 1 хв  10.35 5 г  44 хв 
Чорноліська 10.39 1 хв  10.40 5 г  49 хв 
Водяна 10.44 1 хв  10.45 5 г  54 хв 
Колгоспна 10.48 1 хв  10.49 5 г  58 хв 
Знам'янка-2 10.51 1 хв  10.52 6 г  1 хв 
Вагонне депо 10.57 1 хв  10.58 6 г  7 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.01 1 хв  11.02 6 г  11 хв 
Знам'янка-Пас. 11.07 6 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6332 Колосівка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31