У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 17.10 і прибуває на станцію Сватово о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Комишуваха, 970 Км, Вовчоярська, Лисичанськ, Забіркіне, Володине, Житлівка, Новососнівський, Щебрець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 17.10
Попасна-2 17.16 1 хв  17.17 6 хв 
Кучмівка 17.20 1 хв  17.21 10 хв 
Комишуваха 17.25 1 хв  17.26 15 хв 
Венгерівка 17.33 1 хв  17.34 23 хв 
Учнівський 17.39 1 хв  17.40 29 хв 
970 Км 17.43 1 хв  17.44 33 хв 
Лоскутівка 17.48 1 хв  17.49 38 хв 
Фіалка 17.57 1 хв  17.58 47 хв 
Вовчоярська 18.03 1 хв  18.04 53 хв 
956 Км 18.09 1 хв  18.10 59 хв 
Переїзна 18.23 1 хв  18.24 1 г  13 хв 
Лисичанськ 18.32 1 хв  18.33 1 г  22 хв 
Насвітевич 18.41 1 хв  18.42 1 г  31 хв 
942 км 18.45 1 хв  18.46 1 г  35 хв 
Забіркіне 18.50 1 хв  18.51 1 г  40 хв 
Рубіжне 19.00 7 хв  19.07 1 г  50 хв 
933 Км 19.11 1 хв  19.12 2 г  1 хв 
Володине 19.17 1 хв  19.18 2 г  7 хв 
Кремінне 19.29 6 хв  19.35 2 г  19 хв 
Юний 19.38 1 хв  19.39 2 г  28 хв 
Житлівка 19.45 1 хв  19.46 2 г  35 хв 
Бунчужний 19.49 1 хв  19.50 2 г  39 хв 
Краснорецька 19.53 1 хв  19.54 2 г  43 хв 
Новососнівський 20.00 1 хв  20.01 2 г  50 хв 
Кабанне 20.12 1 хв  20.13 3 г  2 хв 
Переліски 20.18 1 хв  20.19 3 г  8 хв 
Щебрець 20.23 1 хв  20.24 3 г  13 хв 
Хрипкове 20.28 1 хв  20.29 3 г  18 хв 
Мілуватка 20.33 1 хв  20.34 3 г  23 хв 
Сватово 20.50 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6332 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930