У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 17.10 і прибуває на станцію Сватово о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Попасна-2, Комишуваха, Венгерівка, Лоскутівка, Переїзна, Лисичанськ, Насвітевич, Рубіжне, Кремінне, Кабанне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

зупинка за вимогою по ЗП

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 17.10
Попасна-2 17.16 1 хв  17.17 6 хв 
Комишуваха 17.25 1 хв  17.26 15 хв 
Венгерівка 17.33 1 хв  17.34 23 хв 
Лоскутівка 17.48 1 хв  17.49 38 хв 
Переїзна 18.23 1 хв  18.24 1 г  13 хв 
Лисичанськ 18.32 1 хв  18.33 1 г  22 хв 
Насвітевич 18.41 1 хв  18.42 1 г  31 хв 
Рубіжне 19.00 2 хв  19.02 1 г  50 хв 
Кремінне 19.24 7 хв  19.31 2 г  14 хв 
Кабанне 20.12 1 хв  20.13 3 г  2 хв 
Сватово 20.50 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6332 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930