У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 17.10 і прибуває на станцію Сватово о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Комишуваха, 970 Км, Вовчоярська, Лисичанськ, Забіркіне, Володине, Житлівка, Новососнівський, Щебрець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 17.10
Попасна-2 17.16 1 хв  17.17 6 хв 
Кучмівка 17.20 1 хв  17.21 10 хв 
Комишуваха 17.25 1 хв  17.26 15 хв 
Венгерівка 17.33 1 хв  17.34 23 хв 
Учнівський 17.39 1 хв  17.40 29 хв 
970 Км 17.43 1 хв  17.44 33 хв 
Лоскутівка 17.48 1 хв  17.49 38 хв 
Фіалка 17.57 1 хв  17.58 47 хв 
Вовчоярська 18.03 1 хв  18.04 53 хв 
956 Км 18.09 1 хв  18.10 59 хв 
Переїзна 18.23 1 хв  18.24 1 г  13 хв 
Лисичанськ 18.32 1 хв  18.33 1 г  22 хв 
Насвітевич 18.41 1 хв  18.42 1 г  31 хв 
942 км 18.45 1 хв  18.46 1 г  35 хв 
Забіркіне 18.50 1 хв  18.51 1 г  40 хв 
Рубіжне 19.00 7 хв  19.07 1 г  50 хв 
933 Км 19.11 1 хв  19.12 2 г  1 хв 
Володине 19.17 1 хв  19.18 2 г  7 хв 
Кремінне 19.29 6 хв  19.35 2 г  19 хв 
Юний 19.38 1 хв  19.39 2 г  28 хв 
Житлівка 19.45 1 хв  19.46 2 г  35 хв 
Бунчужний 19.49 1 хв  19.50 2 г  39 хв 
Краснорецька 19.53 1 хв  19.54 2 г  43 хв 
Новососнівський 20.00 1 хв  20.01 2 г  50 хв 
Кабанне 20.12 1 хв  20.13 3 г  2 хв 
Переліски 20.18 1 хв  20.19 3 г  8 хв 
Щебрець 20.23 1 хв  20.24 3 г  13 хв 
Хрипкове 20.28 1 хв  20.29 3 г  18 хв 
Мілуватка 20.33 1 хв  20.34 3 г  23 хв 
Сватово 20.50 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6332 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031