У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 17.50 і прибуває на станцію Сватово о 21.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Попасна-2, Комишуваха, Венгерівка, Лоскутівка, Переїзна, Лисичанськ, Насвітевич, Рубіжне, Кремінне, Кабанне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 17.50
Попасна-2 17.56 1 хв  17.57 6 хв 
Комишуваха 18.05 1 хв  18.06 15 хв 
Венгерівка 18.13 1 хв  18.14 23 хв 
Лоскутівка 18.28 1 хв  18.29 38 хв 
Переїзна 19.03 1 хв  19.04 1 г  13 хв 
Лисичанськ 19.12 1 хв  19.13 1 г  22 хв 
Насвітевич 19.21 1 хв  19.22 1 г  31 хв 
Рубіжне 19.40 2 хв  19.42 1 г  50 хв 
Кремінне 20.04 1 хв  20.05 2 г  14 хв 
Кабанне 20.42 1 хв  20.43 2 г  52 хв 
Сватово 21.20 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6332 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30