У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Волочиськ — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Волочиськ - Хмельницький відправляється зі станції Волочиськ о 06.05 і прибуває на станцію Хмельницький о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лозова, Гарнишівський переїзд, Гарнишівка, Війтівці, Криштопівка, Трительники, Баглай, Наркевичі, Чорний Острів, Мартинівка, Вишневий Сад, Грузівці, Гречани, Речовий ринок, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Волочиськ 06.05
Лозова 06.10 1 хв  06.11 5 хв 
Гарнишівський переїзд 06.15 1 хв  06.16 10 хв 
Гарнишівка 06.18 1 хв  06.19 13 хв 
Війтівці 06.25 1 хв  06.26 20 хв 
Криштопівка 06.30 1 хв  06.31 25 хв 
Трительники 06.34 1 хв  06.35 29 хв 
Баглай 06.38 1 хв  06.39 33 хв 
Наркевичі 06.43 1 хв  06.44 38 хв 
Чорний Острів 06.53 1 хв  06.54 48 хв 
Мартинівка 06.57 1 хв  06.58 52 хв 
Вишневий Сад 07.02 1 хв  07.03 57 хв 
Грузівці 07.07 1 хв  07.08 1 г  2 хв 
Гречани 07.15 1 хв  07.16 1 г  10 хв 
Речовий ринок 07.19 1 хв  07.20 1 г  14 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.22 1 хв  07.23 1 г  17 хв 
Хмельницький 07.30 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6332 Волочиськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031