У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.32 і прибуває на станцію Огульці о 21.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.32
Новоселівка 20.37 1 хв  20.38 5 хв 
Нова Баварія 20.45 1 хв  20.46 13 хв 
Хвилинка 20.49 1 хв  20.50 17 хв 
Рижів 20.52 1 хв  20.53 20 хв 
Пісочин 20.55 2 хв  20.57 23 хв 
Рай-Оленівка 20.59 1 хв  21.00 27 хв 
Коротич 21.03 1 хв  21.04 31 хв 
Водяна 21.10 1 хв  21.11 38 хв 
Люботин 21.16 1 хв  21.17 44 хв 
Любівка 21.22 1 хв  21.23 50 хв 
Караванна 21.26 1 хв  21.27 54 хв 
Люботин-Західний 21.30 1 хв  21.31 58 хв 
Пирогова 21.37 1 хв  21.38 1 г  5 хв 
Огульці 21.42 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6333 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031