У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Варварівський — Прилуки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Варварівський - Прилуки відправляється зі станції Варварівський о 06.05 і прибуває на станцію Прилуки о 07.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Осинівка, 684 Км, Більмачівка, Рожнівка, 702 Км, Ічня, Августівський, 720 Км, Коломійцеве, 727 Км, 729 Км, 732 Км, Заїзд, 738 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варварівський 06.05
Осинівка 06.11 1 хв  06.12 6 хв 
684 Км 06.18 1 хв  06.19 13 хв 
Більмачівка 06.26 1 хв  06.27 21 хв 
Рожнівка 06.36 1 хв  06.37 31 хв 
702 Км 06.44 1 хв  06.45 39 хв 
Ічня 06.54 1 хв  06.55 49 хв 
Августівський 07.06 1 хв  07.07 1 г  1 хв 
720 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  8 хв 
Коломійцеве 07.20 1 хв  07.21 1 г  15 хв 
727 Км 07.28 1 хв  07.29 1 г  23 хв 
729 Км 07.32 1 хв  07.33 1 г  27 хв 
732 Км 07.37 1 хв  07.38 1 г  32 хв 
Заїзд 07.42 1 хв  07.43 1 г  37 хв 
738 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  43 хв 
Прилуки 07.58 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6333 Варварівський — Прилуки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031