У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333/6334 Здолбунів-Пас. — Удрицьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6333/6334 сполученням Здолбунів-Пас. - Удрицьк відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 11.20 і прибуває на станцію Удрицьк о 15.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Решуцьк, Волошки, Лісопіль, Пісків, Малинськ, 79 Км, Стрільськ, Дубровиця, Милячі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 11.20
Квасилів 11.25 1 хв  11.26 5 хв 
Басів Кут 11.30 1 хв  11.31 10 хв 
Дворецька 11.37 1 хв  11.38 17 хв 
Рівне 11.41 3 хв  11.44 21 хв 
Шпанів 11.52 1 хв  11.53 32 хв 
Решуцьк 12.01 1 хв  12.02 41 хв 
Кустин 12.07 1 хв  12.08 47 хв 
Олександрія-Рівненська 12.12 1 хв  12.13 52 хв 
Волошки 12.16 1 хв  12.17 56 хв 
Любомирськ 12.23 1 хв  12.24 1 г  3 хв 
Кам'яна Гора 12.29 1 хв  12.30 1 г  9 хв 
Лісопіль 12.38 1 хв  12.39 1 г  18 хв 
Костопіль 12.44 1 хв  12.45 1 г  24 хв 
Рокитне(39 Км) 12.51 1 хв  12.52 1 г  31 хв 
Пісків 12.57 1 хв  12.58 1 г  37 хв 
Моквин 13.05 1 хв  13.06 1 г  45 хв 
Яринівка 13.12 1 хв  13.13 1 г  52 хв 
Малинськ 13.23 1 хв  13.24 2 г  3 хв 
Карачун 13.30 1 хв  13.31 2 г  10 хв 
Немовичі 13.40 1 хв  13.41 2 г  20 хв 
79 Км 13.48 1 хв  13.49 2 г  28 хв 
84 Км 13.55 1 хв  13.56 2 г  35 хв 
Сарни 14.02 15 хв  14.17 2 г  42 хв 
Стрільськ 14.33 1 хв  14.34 3 г  13 хв 
Білятичі 14.40 1 хв  14.41 3 г  20 хв 
Любиковичі 14.45 1 хв  14.46 3 г  25 хв 
Дубровиця 14.54 3 хв  14.57 3 г  34 хв 
Колки 15.03 1 хв  15.04 3 г  43 хв 
120 Км 15.09 1 хв  15.10 3 г  49 хв 
Милячі 15.17 1 хв  15.18 3 г  57 хв 
Лугове 15.23 1 хв  15.24 4 г  3 хв 
Удрицьк 15.37 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6333/6334 Здолбунів-Пас. — Удрицьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728