У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333/6334 Здолбунів-Пас. — Удрицьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6333/6334 сполученням Здолбунів-Пас. - Удрицьк відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 11.20 і прибуває на станцію Удрицьк о 15.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Решуцьк, Волошки, Лісопіль, Пісків, Малинськ, 79 Км, Стрільськ, Дубровиця, Милячі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 11.20
Квасилів 11.25 1 хв  11.26 5 хв 
Басів Кут 11.30 1 хв  11.31 10 хв 
Дворецька 11.37 1 хв  11.38 17 хв 
Рівне 11.41 3 хв  11.44 21 хв 
Шпанів 11.52 1 хв  11.53 32 хв 
Решуцьк 12.01 1 хв  12.02 41 хв 
Кустин 12.07 1 хв  12.08 47 хв 
Олександрія-Рівненська 12.12 1 хв  12.13 52 хв 
Волошки 12.16 1 хв  12.17 56 хв 
Любомирськ 12.23 1 хв  12.24 1 г  3 хв 
Кам'яна Гора 12.29 1 хв  12.30 1 г  9 хв 
Лісопіль 12.38 1 хв  12.39 1 г  18 хв 
Костопіль 12.44 1 хв  12.45 1 г  24 хв 
Рокитне(39 Км) 12.51 1 хв  12.52 1 г  31 хв 
Пісків 12.57 1 хв  12.58 1 г  37 хв 
Моквин 13.05 1 хв  13.06 1 г  45 хв 
Яринівка 13.12 1 хв  13.13 1 г  52 хв 
Малинськ 13.23 1 хв  13.24 2 г  3 хв 
Карачун 13.30 1 хв  13.31 2 г  10 хв 
Немовичі 13.40 1 хв  13.41 2 г  20 хв 
79 Км 13.48 1 хв  13.49 2 г  28 хв 
84 Км 13.55 1 хв  13.56 2 г  35 хв 
Сарни 14.02 15 хв  14.17 2 г  42 хв 
Стрільськ 14.33 1 хв  14.34 3 г  13 хв 
Білятичі 14.40 1 хв  14.41 3 г  20 хв 
Любиковичі 14.45 1 хв  14.46 3 г  25 хв 
Дубровиця 14.54 3 хв  14.57 3 г  34 хв 
Колки 15.03 1 хв  15.04 3 г  43 хв 
120 Км 15.09 1 хв  15.10 3 г  49 хв 
Милячі 15.17 1 хв  15.18 3 г  57 хв 
Лугове 15.23 1 хв  15.24 4 г  3 хв 
Удрицьк 15.37 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6333/6334 Здолбунів-Пас. — Удрицьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31