У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 10.18 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 12.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Чернятин, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 10.18
Жмеринка-Подільська 10.30 1 хв  10.31 12 хв 
Матейкове 10.44 1 хв  10.45 26 хв 
Чернятин 10.49 1 хв  10.50 31 хв 
Степанки 10.58 1 хв  10.59 40 хв 
Бар 11.06 1 хв  11.07 48 хв 
Киянівка 11.14 1 хв  11.15 56 хв 
Митки 11.24 1 хв  11.25 1 г  6 хв 
Мартинівка 11.31 1 хв  11.32 1 г  13 хв 
Копай 11.39 1 хв  11.40 1 г  21 хв 
Володіївці 11.45 1 хв  11.46 1 г  27 хв 
Лісове 11.50 1 хв  11.51 1 г  32 хв 
Котюжани 12.00 1 хв  12.01 1 г  42 хв 
Немерчі 12.12 1 хв  12.13 1 г  54 хв 
Вендичани 12.24 1 хв  12.25 2 г  6 хв 
Ізраїлівка 12.36 1 хв  12.37 2 г  18 хв 
Сулятицька 12.46 1 хв  12.47 2 г  28 хв 
Могилів-Подільський 12.59 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031