У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 22.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 68 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 325 Км, 290 Км, 261 Км, Новоукраїнка, Олійникове, Пост 1141 Км, Колосівка, Чорноморська, Одеса-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.15
Знам'янка-Сортувальна 13.20 1 хв  13.21 5 хв 
Вагонне депо 13.23 1 хв  13.24 8 хв 
Знам'янка-2 13.29 1 хв  13.30 14 хв 
Колгоспна 13.32 1 хв  13.33 17 хв 
Водяна 13.36 1 хв  13.37 21 хв 
Чорноліська 13.41 1 хв  13.42 26 хв 
325 Км 13.45 1 хв  13.46 30 хв 
Кучерівка 13.51 1 хв  13.52 36 хв 
317 Км 13.55 1 хв  13.56 40 хв 
Трепівка 14.00 1 хв  14.01 45 хв 
Барвінкове 14.06 1 хв  14.07 51 хв 
Канатове 14.12 1 хв  14.13 57 хв 
Можарове 14.19 2 хв  14.21 1 г  4 хв 
290 Км 14.25 2 хв  14.27 1 г  10 хв 
Кропивницький 14.30 3 хв  14.33 1 г  15 хв 
286 Км 14.38 2 хв  14.40 1 г  23 хв 
280 Км 14.44 1 хв  14.45 1 г  29 хв 
Лелеківка 14.49 1 хв  14.50 1 г  34 хв 
270 Км 14.57 1 хв  14.58 1 г  42 хв 
Шостаківка 15.02 1 хв  15.03 1 г  47 хв 
261 Км 15.07 1 хв  15.08 1 г  52 хв 
Мар'янівка 15.14 1 хв  15.15 1 г  59 хв 
248 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  7 хв 
246 Км 15.26 1 хв  15.27 2 г  11 хв 
Плетений Ташлик 15.30 1 хв  15.31 2 г  15 хв 
Новаківка 15.39 1 хв  15.40 2 г  24 хв 
230 Км 15.44 1 хв  15.45 2 г  29 хв 
Новоукраїнка 15.52 2 хв  15.54 2 г  37 хв 
218 Км 15.57 1 хв  15.58 2 г  42 хв 
Звірове 16.02 1 хв  16.03 2 г  47 хв 
Якимівка 16.11 1 хв  16.12 2 г  56 хв 
Локомотивне Депо 16.18 1 хв  16.19 3 г  3 хв 
Помічна 16.25 3 хв  16.28 3 г  10 хв 
Висоцьке 16.38 1 хв  16.39 3 г  23 хв 
Олійникове 16.47 1 хв  16.48 3 г  32 хв 
Людмилівка 17.00 1 хв  17.01 3 г  45 хв 
Кавуни 17.27 1 хв  17.28 4 г  12 хв 
Південноукраїнська 17.42 1 хв  17.43 4 г  27 хв 
Трикратне 18.02 1 хв  18.03 4 г  47 хв 
Олександрівка 18.12 1 хв  18.13 4 г  57 хв 
Вознесенськ 18.24 2 хв  18.26 5 г  9 хв 
Пост 1141 Км 18.37 1 хв  18.38 5 г  22 хв 
Ястребинове 18.42 1 хв  18.43 5 г  27 хв 
Мартинівська 18.56 1 хв  18.57 5 г  41 хв 
Мостове 19.03 1 хв  19.04 5 г  48 хв 
Веселинове 19.20 1 хв  19.21 6 г  5 хв 
Ганнівка 19.32 1 хв  19.33 6 г  17 хв 
Миколаєве 19.43 1 хв  19.44 6 г  28 хв 
Колосівка 19.52 1 хв  19.53 6 г  37 хв 
Березівка 20.06 1 хв  20.07 6 г  51 хв 
Раухівка-1 20.26 1 хв  20.27 7 г  11 хв 
Радіалка 20.42 1 хв  20.43 7 г  27 хв 
Сербка 20.50 1 хв  20.51 7 г  35 хв 
Буялик 21.04 1 хв  21.05 7 г  49 хв 
1268 Км 21.14 1 хв  21.15 7 г  59 хв 
Чорноморська 21.17 1 хв  21.18 8 г  2 хв 
Кремидівка 21.34 1 хв  21.35 8 г  19 хв 
Учнівська 21.39 1 хв  21.40 8 г  24 хв 
Степова 21.46 1 хв  21.47 8 г  31 хв 
Кулиндорове 21.51 1 хв  21.52 8 г  36 хв 
Одеса-Східна 21.58 1 хв  21.59 8 г  43 хв 
Шевченка 22.02 1 хв  22.03 8 г  47 хв 
Одеса-Сортувальна 22.08 1 хв  22.09 8 г  53 хв 
Одеса-Пересип 22.16 1 хв  22.17 9 г  1 хв 
Слобідська 22.23 1 хв  22.24 9 г  8 хв 
Одеса-Застава-2 22.28 2 хв  22.30 9 г  13 хв 
Одеса-Поїзна 22.34 1 хв  22.35 9 г  19 хв 
Одеса-Мала 22.38 2 хв  22.40 9 г  23 хв 
Одеса-Головна 22.45 9 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції