У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 22.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 66 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноліська, Канатове, Шостаківка, Новаківка, Помічна, Трикратне, Мостове, Раухівка-1, Пост 1273 Км, Шевченка, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.15
Знам'янка-Сортувальна 13.20 1 хв  13.21 5 хв 
Вагонне депо 13.23 1 хв  13.24 8 хв 
Знам'янка-2 13.29 1 хв  13.30 14 хв 
Колгоспна 13.32 1 хв  13.33 17 хв 
Водяна 13.36 1 хв  13.37 21 хв 
Чорноліська 13.41 1 хв  13.42 26 хв 
325 Км 13.45 1 хв  13.46 30 хв 
Кучерівка 13.51 1 хв  13.52 36 хв 
317 Км 13.55 1 хв  13.56 40 хв 
Трепівка 14.00 1 хв  14.01 45 хв 
Барвінкове 14.06 1 хв  14.07 51 хв 
Канатове 14.14 1 хв  14.15 59 хв 
Можарове 14.23 2 хв  14.25 1 г  8 хв 
290 Км 14.29 2 хв  14.31 1 г  14 хв 
Кропивницький 14.34 3 хв  14.37 1 г  19 хв 
286 Км 14.42 2 хв  14.44 1 г  27 хв 
Лелеківка 14.54 1 хв  14.55 1 г  39 хв 
Шостаківка 15.08 1 хв  15.09 1 г  53 хв 
261 Км 15.13 1 хв  15.14 1 г  58 хв 
Мар'янівка 15.20 1 хв  15.21 2 г  5 хв 
248 Км 15.26 1 хв  15.27 2 г  11 хв 
246 Км 15.30 1 хв  15.31 2 г  15 хв 
Плетений Ташлик 15.34 1 хв  15.35 2 г  19 хв 
Новаківка 15.42 1 хв  15.43 2 г  27 хв 
230 Км 15.47 1 хв  15.48 2 г  32 хв 
Новоукраїнка 15.57 1 хв  15.58 2 г  42 хв 
Звірове 16.05 1 хв  16.06 2 г  50 хв 
Якимівка 16.13 1 хв  16.14 2 г  58 хв 
Локомотивне Депо 16.21 1 хв  16.22 3 г  6 хв 
Помічна 16.28 7 хв  16.35 3 г  13 хв 
Висоцьке 16.47 1 хв  16.48 3 г  32 хв 
Олійникове 16.58 1 хв  16.59 3 г  43 хв 
Людмилівка 17.11 1 хв  17.12 3 г  56 хв 
Кавуни 17.37 1 хв  17.38 4 г  22 хв 
Південноукраїнська 17.50 2 хв  17.52 4 г  35 хв 
Трикратне 18.09 1 хв  18.10 4 г  54 хв 
Олександрівка 18.17 1 хв  18.18 5 г  2 хв 
Вознесенськ 18.30 2 хв  18.32 5 г  15 хв 
Пост 1141 Км 18.41 1 хв  18.42 5 г  26 хв 
Ястребинове 18.46 1 хв  18.47 5 г  31 хв 
Мартинівська 19.00 1 хв  19.01 5 г  45 хв 
Мостове 19.07 1 хв  19.08 5 г  52 хв 
Веселинове 19.22 1 хв  19.23 6 г  7 хв 
Ганнівка 19.30 1 хв  19.31 6 г  15 хв 
Миколаєве 19.43 1 хв  19.44 6 г  28 хв 
Колосівка 19.52 2 хв  19.54 6 г  37 хв 
Березівка 20.06 1 хв  20.07 6 г  51 хв 
Раухівка-1 20.23 1 хв  20.24 7 г  8 хв 
Радіалка 20.36 1 хв  20.37 7 г  21 хв 
Сербка 20.44 1 хв  20.45 7 г  29 хв 
Буялик 20.58 1 хв  20.59 7 г  43 хв 
1268 Км 21.08 1 хв  21.09 7 г  53 хв 
Чорноморська 21.11 1 хв  21.12 7 г  56 хв 
Пост 1273 Км 21.16 1 хв  21.17 8 г  1 хв 
Кремидівка 21.22 1 хв  21.23 8 г  7 хв 
Учнівська 21.26 1 хв  21.27 8 г  11 хв 
Степова 21.32 1 хв  21.33 8 г  17 хв 
Кулиндорове 21.36 1 хв  21.37 8 г  21 хв 
Одеса-Східна 21.42 6 хв  21.48 8 г  27 хв 
Шевченка 21.52 1 хв  21.53 8 г  37 хв 
Одеса-Сортувальна 21.58 1 хв  21.59 8 г  43 хв 
Одеса-Пересип 22.05 1 хв  22.06 8 г  50 хв 
Слобідська 22.11 1 хв  22.12 8 г  56 хв 
Одеса-Застава-2 22.17 2 хв  22.19 9 г  2 хв 
Одеса-Поїзна 22.23 1 хв  22.24 9 г  8 хв 
Одеса-Мала 22.27 2 хв  22.29 9 г  12 хв 
Одеса-Головна 22.34 9 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31