У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 18.57 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Парк Н.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.57
Просторе 19.01 1 хв  19.02 4 хв 
Горіховий Гай 19.06 1 хв  19.07 9 хв 
Манченки 19.12 1 хв  19.13 15 хв 
Майський 19.17 1 хв  19.18 20 хв 
Любівка 19.22 1 хв  19.23 25 хв 
Люботин 19.28 5 хв  19.33 31 хв 
Водяна 19.37 1 хв  19.38 40 хв 
Коротич 19.44 1 хв  19.45 47 хв 
Рай-Оленівка 19.47 1 хв  19.48 50 хв 
Пісочин 19.50 2 хв  19.52 53 хв 
Рижів 19.54 1 хв  19.55 57 хв 
Хвилинка 19.57 1 хв  19.58 1 г 
Нова Баварія 20.01 1 хв  20.02 1 г  4 хв 
Парк Н 20.09 1 хв  20.10 1 г  12 хв 
Харків-Пас. 20.15 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6334 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031