У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 18.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.45
Просторе 18.49 1 хв  18.50 4 хв 
Горіховий Гай 18.54 1 хв  18.55 9 хв 
Манченки 19.00 1 хв  19.01 15 хв 
Майський 19.05 4 хв  19.09 20 хв 
Любівка 19.13 1 хв  19.14 28 хв 
Люботин 19.19 13 хв  19.32 34 хв 
Водяна 19.37 1 хв  19.38 52 хв 
Коротич 19.44 1 хв  19.45 59 хв 
Рай-Оленівка 19.47 1 хв  19.48 1 г  2 хв 
Пісочин 19.50 2 хв  19.52 1 г  5 хв 
Рижів 19.54 1 хв  19.55 1 г  9 хв 
Хвилинка 19.57 1 хв  19.58 1 г  12 хв 
Нова Баварія 20.01 1 хв  20.02 1 г  16 хв 
Новоселівка 20.09 1 хв  20.10 1 г  24 хв 
Харків-Пас. 20.15 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6334 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30